Curry tempiami NBA čempionai nutraukė pralaimėjimų seriją

Trijų paeiliui patirtų nesėkmių seriją NBA lygoje nutraukė San Fransisko „Golden State Warriors“ (35-33) krepšininkai. Steve‘o Kerro treniruojama ekipa namuose po pratęsimo 125:116 (28:26, 22:23, 30:28, 31:34, 14:5) patiesė Milvokio „Bucks“ (48-19) komandą, kuria tai buvo pirmoji nesėkmė per paskutinius keturis mačus lygoje.

Atstumas tarp ekipų reikšmingai išaugo po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai pelenė 8 taškus be atsako ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (66:53). Vis dėlto, šis dar prieš lemiamą ketvirtį gerokai sumenko iki 3 taškų (80:77).

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai iš Milvokio. Šie likus žaisti 2 minutes turėjo 8 taškų persvarą savo rankose (100:108). Visgi, tai pergalės negarantavo.

Stephenas Curry netrukus smeigė du tritaškius iš eilės, pridėjo dvitaškį ir rezultatas tapo lygus (108:108). Oponentų karštį malšino Jrue Holiday tikslus tolimas metimas (108:111).

Likus 19 sekundžių, dar kartą savo žodį tarė S.Curry. Įžaidėjas atsakė tuo pačiu ir pelnė savo 11-ąjį tašką paskutinių 2 minučių laikotarpiu ketvirtajame kėlinyje (111:111).

Tiksint paskutinėms sekundėms, tas pats S.Curry dar pavaišino J.Holiday blokuotu metimu, o Draymondo Greeno bandymas išplėšti pergalę tritaškiu sėkmingas nebuvo.

Pratęsime aikštės šeimininkai greitai atsiplėšė, kai pelnė 9 taškus paeiliui (120:113). Netrukus tris taškus pelnė Khrisas Middletonas, tačiau tai buvo paskutiniai svečių taškai rungtynėse. Jas San Fransisko klubas uždarė įmestais 5 taškais ir padėjo tašką susitikime – 125:116.

Pralaimėjusių negelbėjo ir tai, kad net 7 krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių. Pastarieji taip pat pataikė net 21 tritaškį. Tiesa, tam reikėjo 51 bandymo (41 proc.).

Tikru siautuliu svarbiausiais momentais tapęs S.Curry iš viso įmetė 36 taškus. Krepšininkas pataikė 6 tritaškius iš 15 bandymų (40 proc.).

Savo ruožtu NBA čempionai pataikė 23 tolimus metimus iš 55 bandymų (42 proc.) bei atkovojo net 65 atšokusius kamuolius po lenta.

„Warriors“: Stephenas Curry 36 (7/12 dvit., 6/15 trit., 4/4 baud., 5 kld.), Klay Thompsonas 22 (4/9 trit.), Donte DiVincenzo 20 (6/12 trit., 10 atk. kam.), JaMychalas Greenas 18 (4/6 trit.), Jordanas Poole‘as 13, Kevonas Looney 7 (15 atk. kam., 5 per. kam.), Draymondas Greenas 5 (13 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Bucks“: Brookas Lopezas (1/6 trit., 7 atk. kam., 5 blk.) ir Khrisas Middletonas (3/4 trit., 4 per. kam.) po 19, Jrue Holiday 18 (4/11 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), Bobby Portisas (13 atk. kam.) ir Joe Inglesas (5/6 trit., 7 rez. perd.) po 15, Jevonas Carteris 13, Graysonas Allenas 12.