Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (32/35) komanda, kuriai atstovauja Jonas Valančiūnas. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 96:110 (22:32, 22:31, 28:24, 24:23) neatsilaikė prieš Oklahomos „Thunder“ (32/35) krepšininkus.

Naujojo Orleano klubui tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus lygoje. „Pelicans“ po šio pralaimėjimo nukrito į 11-ąją vietą Vakarų konferencijoje, kurią dalinasi būtent su „Thunder“.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Svečiai iš Oklahomos sąlygas diktuoti ėmė jau susitikimo pradžioje ir pirmajame kėlinyje sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (22:32).

Sėkmingai startavę Oklahomos krepšininkai apsukų mažinti neketino. Pastarieji antrajame kėlinyje surengė spurtą 15-2 ir atsiplėšė net 21 taško skirtumu (36:57). Tai buvo didžiausia svečių turėta persvara rungtynėse.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai atsitiesti taip ir nepavyko. Svečiai užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo ir neleido atkurti intrigos rungtynėse – 96:110.

„Pelicans“: CJ McCollumas 26 (4/13 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Naji Marshallas (8 atk. kam., 7 kld.) ir Trey Murphy po 15, Jonas Valančiūnas 13, Jaxsonas Hayesas 11 (8 atk. kam.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 35 (11/23 dvit., 13/13 baud., 4 per. kam.), Joshas Giddey 19 (7 atk. kam.), Jalenas Williamsas 17, Jaylinas Williamsas ir Isaiah Joe po 9, Luguentzas Dortas 8.