Naujame „Wargaming“ biure Vilniuje — garsūs specialistai ir ambicingi naujų žaidimų planai

Kipre besibazuojanti Baltarusijos kompiuterinių žaidimų kompanija „Wargaming“ šiandien atidarė savo ofisą Vilniuje.

Pranešime skelbiama, jog Vidurio ir Rytų Europoje savo struktūrą stipriai išplėtusios „Wargaming“ kompanijos ofisas Vilniuje veiks kaip naujų projektų plėtojimo ir leidybos padalinys.

Naujasis „Wargaming“ padalinys, kuriame per artimiausius trejus metus planuojama įdarbinti kelis šimtus žmonių ir perkelti kelis specialistus iš Baltarusijos ir kitų šalių, veiks Šnipiškėse.

Tarp kelių garsių specialistų Vilniuje dirbs ir Thaine’as Lymanas, septyniolika metų dirbęs žymiojoje „Activision“ kaip milžinišką fanų bendruomenę turinčio „Call of Duty“ žaidimo prodiuseris. „Wargaming“ kompanijoje jis dirba nuo 2015 metų.

„Mūsų „World of Tanks Blitz“ pastaraisiais metais sulaukė milžiniško populiarumo. Ketiname ne tik prisidėti prie šio žaidimo plėtojimo, bet ir jau pradėjome kurti du naujus, kol kas neanonsuotus žaidimus mobiliesiems. Tam, kad pavyktų įgyvendinti šiuos didžius planus, mums reikia daugiau pajėgumų ir puikių specialistų, kuriuos priimsime į naują padalinį Vilniuje“, — teigė Th.Lymanas.

Pasak jo, padalinys Vilniuje turėtų labai stipriai prisidėti prie minėtų dviejų žaidimų mobiliesiems kūrimo.

„Wargaming“ padaliniui Vilniuje vadovaus buvęs „Investuok Lietuvoje” vadovas Mantas Katinas.

Iš viso „Wargaming Limited Group“ turi 18 biurų pasaulyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų