Mūšį su „Olympiakos“ pasitinkantis Šarūnas Jasikevičius: „Jie nieko mums lengvai neatiduos“

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ trečiadienio vakarą susitiks su Pirėjo „Olympiakos“ klubu. Prieš rungtynes lietuvis išskyrė stipriausias varžovų puses.

Š. Jasikevičius prieš rungtynes teigė, kad Pirėjo ekipa yra labai pavojinga ir pabrėžė jos gynybinius sugebėjimus.

„Tai labai payrę varžovai, kovoje bus galima pasitikrinti, kokioje formoje esame. Jie vis dar turi daug svarbių žaidėjų po praėjusių metų, taip pat pasikvietė puikių naujų krepšininkų. Tai yra rungtynės, kuriose turi žaisti labai gerai, nes varžovai tikrai lengvai nieko neatiduos, kadangi ir praleidžia vos 60 taškų“, – tikino Š. Jasikevičius.

„Olympiakos“ ekipoje nuo šio sezono rungtyniauja Š. Jasikevičiui puikiai pažįstamas Thomas Walkupas, kuris teigė, kad Š. Jasikevičiaus gebėjimai pasiruošti rungtynėms bus pavojingi šiame susitikime.

Š. Jasikevičius mače sutiks vieną labai puikiai pažįstamą veidą. Būtent jis treniruodamas „Žalgirį“ į Kauną prisiviliojo Thomasą Walkupą, kuris šią vasarą prisijungė prie Graikijos klubo.

„Nesvarbu kaip pradėjome sezoną. Svarbiausia yra kitos rungtynės. Prieš „Barceloną“ turėsime žaisti kietai ir neprarasti koncentracijos. Jie yra labai gera komanda su geru treneriu. Treneris Š. Jasikevičius puikiai pažįsta šią lygą ir žino, kaip paruošti gerą planą“, – sakė T. Walkupas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų