Eurolygoje – Tado Sedekerskio karjeros rungtynės

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (1/2) po dramatiškos kovos šventė pirmąją pergalę Eurolygoje. Ispanijos klubas namuose 81:79 (15:17, 25:18, 21:24, 20:20) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (1/2) ekipą.

R.Giedraitis per 33 minutes pelnė 16 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5, perėmė kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė.

T.Sedekerskis per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą. Jis surinko 22 naudingumo balus. Puolėjas pagerino savo Eurolygos karjeros taškų ir naudingumo balų rekordus.

Per visas rungtynes pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Trečiajame kėlinyje „Baskonia“ trumpai pirmavo 11 taškų, tačiau skirtumas grietai buvo panaikintas

. Galiausiai likus žaisti 51 sekundei rezultatas tapo lygus po „Panathinaikos“ atstovo Darylo Macono tritaškio. Kitoje atakoje R.Giedraitis metė pro šalį, tačiau kamuolį atsikovojęs Jaysonas Grangeris išprovokavo pražangą.

Jis likus 23 sekundėms realizavo abu baudų metimus ir išvedė ispanus į priekį. Po to „Panathinaikos“ atsakas iš toli buvo netikslus.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis ir Simone Fontecchio (7 atk. kam.) po 16, Tadas Sedekerskis 15, Jaysonas Grangeris 12 (9 rez. per.).

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 22, Darylas Maconas 13 (3/6 trit.), Kendrickas Perry ir Howardas Sant-Roosas po 9.