Motiejūnas – apie Ulanovo situaciją, ilgą laukimą dėl Nebo ir Schillerio įsitraukimą

Paulius Motiejūnas penktadienio popietę pristatė ateinančio sezono biudžetą, su kuriuo bandys pasiekti stipriausiųjų komandų aštuonetą.

„Žalgirio“ direktorius atskleidė, kad kito sezono biudžetas turėtų būti daugmaž 7 mln. Eur, tačiau lūkesčiai dėl rezultatų – nesikeičia.

„Darome saugesnį variantą. Kalbant apie komandą – dabartinis biudžeto projektas nėra įkvepiantis. Tai yra netoli 7 mln. Eur, bet mūsų ambicijos tikrai nesikeičia. Ieškome būdų padidinti biudžetą tam, kad turėtume konkurencingą komandą ir pretenduoti tarp aštuonių stipriausių komandų“ – apie biudžeto formavimą kalbėjo P. Motiejūnas.

Po spaudos konferencijos P. Motiejūnas sulaukė klausimų apie žaidėjų kontraktų „pliusus“, Edgaro Ulanovo situaciją ir apie tai, su kuriuo žaidėju derybos buvo labiausiai užsitęsusios.

Yra daug žaidėjų su kontraktais – Steve‘as Vasturia, Patricio Garino, Augustine‘as Rubitas. Kokios kalbos vyksta su jais?

Į pavardes nenorėčiau eiti, pakomentuosime, kai viskas įvyks, bet visi supranta, kad biudžetas yra mažinamas, visi žinome, jog tai, ką pasirašėme prieš tai, ne su visais galime vykdyti, tai tos derybos vyksta tam, kad surinktume konkurencingą komandą. Mūsų komplektacijos darbai keičiasi iš esmės. Su kai kuriais vyksta derybos – ar paskolintume, ar nusitrauktume sutartį su tam tikromis kompensacijomis. Anksčiau buvo 12 žaidėjų, kurie būdavo pakankamai brangūs ir 2 jauni. Dabar turėsime 10 brangių ir kiti 4 bus iš jaunimo sistemos.

Ką jums reiškia Manto Kalniečio sugrįžimas?

Su Mantu mes visąlaik palaikėme santykį, bendravome. Vienintelis noras, kuris sutapo su jo noru, kad jis neateitų užbaigti karjeros ant suolo, o bandyt baigti aikštelėje. Jis turėjo tikrai puikų sezoną, matome, kad sėkmingai žaidžia toliau. Jo lyderystė tiek aikštelėje, tiek rūbinėje yra be galo reikalinga. Prie Pauliaus, Artūro, prijungus Mantą – turime gerą stuburą, gerą klimatą rūbinėje. Tada yra lengviau rizikuoti su užsieniečiais, kurie galbūt net nėra buvę Europoje.

REKLAMA

Sakėte, kad ieškote dar dviejų žaidėjų. Ar tai reiškia, kad vietos Edgarui Ulanovui nėra?

Edgaras yra lietuvis, kurį mielai priimtume, bet tai yra finansiniai dalykai, kuriuos arba galėsime išpildyti, arba ne. Mes sakome, ką mes galime, o žaidėjas turi nuspręsti, ar jam tinka, ar ne. Pasikartosiu – manome, kad jam geriausia vieta yra „Žalgiris“. Turime nedėkingą situaciją su finansais, bet tikiuosi, kad tik vieną sezoną, galima pakentėti šiek tiek mažesniais finansais bei atsiskleidus arba įsivažiavus – bus galima eiti į priekį arba gauti kitą pasiūlymą kitur.

Ar Tomui Dimšai yra vietos kitąmet „Žalgiryje“?

Žinome, kad Tomas ieško kitos komandos ir mes palaikome tą iniciatyvą. Čia ne dėl to, kad nenorime. Galime turėti 10 žaidėjų, o 11-12 žaidėją, tokio lygio kaip Tomas – negalime sau leisti. Dėl to galvojame, kad metai užsienyje jam tikrai labai daug padėtų. Su Tomu esame tai kalbėję. Galbūt po metų paaugus – galėtume paimti jį į 7 ar 8 žaidėjo poziciją.

Su kuriuo naujoku buvo sunkiausios derybos?

Nenoriu išskirti vieno. Kaip visąlaik bandėme pasirašyti žaidėjus kaip įmanoma anksčiau ir tas su kai kuriais visai pavyko. Iš to, su kuriuo ilgiausiai vyko derybos, buvo su Joshu Nebo. Ganėtinai ilgai laukėme. Atrankos procesas vyksta sklandžiai, treneris yra labai įsitraukęs.

Kiek Martinas Schilleris yra įsijungęs į komplektacijos darbus?

Maksimaliai. Niekas nepasikeitė. Treneris darė interviu su kiekvienu žaidėju ir tas procesas, kuris buvo tada, kai buvo Šarūnas, nepasikeitęs.

Kodėl įvyko permainos trenerių štabe?

Norime eiti į priekį, norime augti ir šiek tiek pasikeitė situacija, kad iki Schillerio turėjome atskiro skauto poziciją – visą skautingą darė vienas žmogus. Schilleriui atėjus – tai pasikeitė. Visi keturi treneriai pasikeisdami skautina varžovus, žaidėjus. Tai dėl to atskiros skauto pozicijos neliko. Tai buvo pagrindinis motyvas, dėl kurios nepratęsėme sutarties su Evaldu. Kalbant apie Algimantą Bružą – tai buvo jo


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų