Europos taurės finalo pakartojime čempionams pakartoti savo sėkmės nepavyko. Monako „AS Monaco“ Stambule 84:85 (13:29, 18:20, 28:19, 25:17) nusileido Kazanės „Unics“ klubui.

„AS Monaco“ tragiškai pradėjo rungtynes ir sužaidus vos keturias minutes Zvezdanas Mitrovičius jau buvo pakeitęs visą starto penketą. Tai kraujavimo nesustabdė ir Kazanės klubas pabėgo į priekį 20:2.

Vėliau Monako kantriai tirpdė deficitą, o trečiojo kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė tik 9 taškai – 55:64. Ketvirtojo kėlinio viduryje tarp komandų liko tik vienas metimas – 72:75. Likus žaisti tris minutes rezultatas tapo lygiu – 79:79.

Monako ekipa buvo ir perėmusi iniciatyvą, tačiau likus žaisti 23 sekundes Artiomas Klimenko dvitaškiu grąžino persvarą Kazanės klubui – 85:84.

„Unics“ apsigynė, o Alpha Diallo desperatišku veiksmu dar spėjo užsidirbti diskvalifikacinę pražangą.

Donatas Motiejūnas per 14 minučių pelnė 7 taškus (3/5 dvitaškių, 1/4 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 7 naudingumo balus.

„AS Monaco“ gretose išsiskyrė 16 taškų surinkęs Robas Gray‘us, 12 pridėjo Jerry Boutsielle (10 atk. kam.), po 10 – Donta Hallas (13 atk. kam.) ir Danilo Andjušičius.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Lorenzo Brownas (10 rez. perd.), 15 – Artiomas Klimenko, po 10 – Andrejus Voroncevičius ir Viačeslavas Zaicevas.