Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo „AC Milan“ futbolininkus.

Lautaro Martinezas 6-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Ciprianas Tatarusanu sėkmingai atrėmė kamuolį.

Nico Barella 18-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

L.Martinezas 34-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Brahimas Diazas 75-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Andre Onana sėkmingai apgynė saugomus vartus.

L. Martinezas 90-ąją minutę dar kartą nukreipė kamuolį į vartus, tačiau šį kartą teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.