6
„Manchester United“ –  „Bournemouth“ (nuotr. SCANPIX)

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus.

6

Casemiro 23-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Luke’as Shaw 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Jaidonas Anthony 59-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Marcusas Rashfordas 71-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Alejandro Garnacho 78-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

M.Rashfordas 86-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir šių rungtynių rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0.

„Man Utd“ po 17 sužaistų rungtynių turi surinkęs 35 taškus ir rikiuojasi ketvirtoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Visgi „Raudonieji velniai“ turi tiek pat taškų, kiek ir trečioje vietoje esantis „Newcastle Utd“, tačiau yra sužaidęs vienu susitikimu mažiau. Tuo tarpu „Bournemouth“ su 16 taškų žengia penkioliktas.