Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
„Balpol by SPS automotive performance“ (Fotodiena/ Viltė Domkutė)

„Aurum 1006 km“ lenktynėse išryškėjo favoritai. Dabar atrodo, kad nusimato nemenka finišo intriga.

9

„Aurum 1006 km“ lenktynėse išryškėjo favoritai. Dabar atrodo, kad nusimato nemenka finišo intriga.

REKLAMA

Visas lenktynes petis į petį rungiasi du ekipažai – „Circle K miles Plus Racing Team“ ir „Balpol by SPS automotive performance“.

Pirmųjų vairuojamas „Porsche GT3 Cup II“ vėliau lenktynėse net patyrė incidentą, kai kartu su konkurentu važiavo posūkyje.

Tuo tarpu antrieji gan neblogai dirba taktiškai – prieš pat iškėlus geltonas vėliavėles, kurios reiškia automobilių lėtą važiavimą, „Mercedes AMG GT3“ užsuko kuro.

Tai leido perimti iniciatyvą, nes varžovas nenurūko, o atsargų bake daugiau turėjo „Balpol by SPS automotive performance“.

REKLAMA

„Pamatėme pamestą automobilio dalį trasoje ir svarstėme ar bus keliamos geltonos vėliavos. Atspėjome ir įgavome pranašumą. Mums pasisekė,“ – sakė komandos vadovas Manuelis Oetingeris.

Tuo tarpu trasos rekordą kvalifikacijoje pagerinęs „Circle K miles Plus Racing Team“ atstovas Ralfas Aronas pripažino, kad viskas paaiškės tik paskutinėmis akimirkomis.

„Lenktynės labai įdomios nuo pat pradžių. Turime labai stiprius konkurentus, bet stengiamės kuo daugiau veržtis į priekį. Įvyko daug lenkimų, arši kova dėl pirmosios pozicijos.

Esame patenkinti ir žiūrime į priekį, – sakė R. Aronas. – Norime laimėti, bet viskas labai trapu.

Viskas gali keistis, jei bus geltonos vėliavos, pilamas kuras ar keisis vairuotojai.“

REKLAMA
REKLAMA

Tikėtasi, kad į lyderio poziciją rimčiau pretenduos vienintelis „Lamborghini“ šiose lenktynėse. Antrąją vietą kvalifikacijoje iškovoję „Gera dovana – Šiauliai by RD signs Reimpex“ labai nesėkmingai pajudėjo nuo starto linijos.

Pačiame pirmajame posūkyje vairuotojas Paulius Paškevičius neapskaičiavo trajektorijos ir iškart teko stoti ir laukti.

Vis tik, pasak komandos vadovo Eugenijaus Andrulio, pavyko sugrįžti.

„Paprasčiausia elementari klaida. Vistiek startas yra daugiausiai jaudulio kelianti lenktynių vieta. Vairuotojas nepataikė į trajektoriją, pozicijų daug praradome, bet jas atgavome.

Pagal visą eigą esame ten, kur ir tikėjomės, – sakė E. Andrulis ir pratęsė apie taktiką po prasto starto. – Pedal to the metal (juokiasi). Reikia važiuoti ir daryti viską, ką gali geriausio. Saugiai, greitai ir iki finišo. Turime visiškai sveiką automobilį ir tai yra svarbiausia“

Šiemet itin gausu įvairių įvykių, o lenktynes galiausiai visiškai sustabdė sudegęs „Esmotorsport by Čapkauskas-Autocentras“ „Porsche“ automobilis.

REKLAMA
REKLAMA

„Visada Palangoje būna tokių įvykių. Čia ne trasa, ne žiedas, o paprasčiausias kelias su daug atitvarų. Niekas čia klaidos neatleidžia. Dėl to tai ir yra žavu,“ – sakė E. Andrulis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų