SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    CZE TUR 21:40

Sekmadienio naktį lyderio dueto vedamas Dalaso „Mavericks“ iškovojo dar vieną svarbią pergalę. Rezultatu 116:107 (33:28, 27:24, 27:35, 29:20) jie įveikė Minesotos „Timberwolves“ ir atsidūrė per žingsnį nuo NBA finalo.

Vakarų konferencijos finalo serijos rezultatas dabar yra 3-0 Dalaso krepšininkų naudai. Nė viena komanda NBA atkrintamųjų varžybų istorijoje nėra atsitiesusi po spurto 3:0, o ketvirtosios serijos rungtynės vyks antradienio vakarą.

Į pergalę komandą vedė lyderių duetas Luka Dončičius ir Kyrie Irvingas, kurie abu pelnė po 33 taškus.

Nors trečiąjį kėlinį „Mavs“ pralaimėjo 27:35, tačiau rungtynes jie baigė spurtu 12:3 ir laimėjo penktąsias iš eilės atkrintamųjų varžybų rungtynes po to.

Rungtynes perlaužė P. J. Washingtonas, kai pataikė tritaškį iš kampo likus kiek mažiau nei 4 minutėms iki mačo pabaigos.

Vėliau L. Dončičius pataikė metimą iš po krepšio, o Dalasas įgijo keturių taškų pranašumą. Likus 34 sekundėms po to, kai Danielis Gaffordas kitoje atakos pusėje blokavo Mike'o Conley metimą, „Mavs“ jau pirmavo 113:105.

Anthony Edwardsas „Timberwolves“ komandai pelnė 26 taškus, tačiau tik keturis rungtynių pabaigoje po to, kai Minesotos komanda trečiajame ketvirtyje išlygino rezultatą. Karlas-Anthony Townsas pelnė 14 taškų, bet prametė visus aštuonis tritaškius.

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Kyrie Irvingas 33 (4 rez. perd.), P. J. Washingtonas 16 (8 atk. kam.), Derrickas Jonesas jaunesnysis 11.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 26 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Mike’as Conley 16 (4 rez. perd.), Jadenas McDanielsas 15, Nazas Reidas 14, Karlas-Anthony Townsas 14 (11 atk. kam.), Kyle’as Andersonas 10.