Fantastiškai žaidusio Trae Youngo vedini Atlantos „Hawks“ ekipos krepšininkai pergale pradėjo Rytų konferencijos finalo seriją. Nate‘o McMillano auklėtiniai išvykoje 116:113 (25:28, 29:31, 34:26, 28:28) pranoko Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Nuo pat mačo pradžios aikštėje užvirė atkakli kova. Po pirmųjų dviejų kėlinių nežymia persvarą (59:54) turėjo Milvokio klubas.

Vis dėlto po pertraukos „Hawks“ sugebėjo priartėti ir, daugiausiai T. Youngo pastangomis, išsiveržti į priekį (86:78).

Tačiau permaininga kova vyko ir toliau. Milkvokio ekipa po mini spurto netrukus išlygino, o ir persvėrė rezultatą savo naudai ir jau jie keliais taškais buvo priekyje.

Galiausiai rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik mačo pabaigoje.

Likus žaisti dvi minutes Giannis Antetokounmpo užbaigė ataką dėjimu ir padidino „Bucks“ pranašumą iki keturių taškų, bet jau kitoje atakoje Johnas Collinsas atsakė tritaškiu – 110:111.

Bet čia pat Atlantos ekipa atsakė keliomis atakomis be atsako. Lemiamu momentu  „Hawks“ pirmavo 112:111, o  „Bucks“ prametė kelis metimus ir jiems teko griebtis pražangų taktikos.

Atlantos ekipos krepšininkai ties šia žyma neklydo. Likus žaisti 4,6 sekundės „Hawks“ pirmavo 116:113, o „Bucks“ turėjo kamuolį savo rankose ir šansą išlyginti mačo rezultatą.

Vis dėlto Khriso Middletono metima buvo netikslus, tad finalinė sirena paskelbė „Hawks“ pergalę.

Nugalėtojams lyderis T. Youngas per 41 minutę surinko 48 taškus ir  atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Jrue Holiday pridėjo 33 taškus ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems G. Antetokounmpo šiąnakt surinko 34 taškus ir 12 atkovotų.

Kitos šios serijos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34, Jrue Holiday 33, Khrisas Middletonas 15 , Bobby Portis 11.

„Hawks“: Trae Youngas 48 (11 rez. perd., 7 atk. kam.), Johnas Collinsas 23 (15 atk. kam.), Kevinas Huerteris 13, Clintas Capela 12 (19 atk. kam.).