Graikijos krepšinio lygoje puikias rungtynes sužaidė 23-ejų lietuvis Lukas Lekavičius. Įžaidėjas buvo rezultatyviausias Atėnų „Panathinaikos“ gretose ir padėjo komandai nugalėti – namie 92:57 (24:12, 21:17, 25:11, 22:17) sutriuškinti „Koroivos“.

„Panathinaikos“ atitrūko nuo pat mačo pradžios, laimėjęs pirmąjį kėlinį dvigubai – 24:12. Atėnų krepšininkai užtikrintai jautėsi ir per likusius tris ketvirčius.

Šeimininkai atliko 26 rezultatyvius perdavimus, svečiai – devynis. „Panathinaikos“ mažiau klydo – 14:24.

L. Lekavičius buvo rezultatyviausias Atėnų komandoje, per 22 ant parketo praleistas minutes pelnęs 14 taškų ir atlikęs šešis rezultatyvius perdavimus. Įžaidėjas surinko 18 naudingumo balų.

„Panathinaikos“ (11 pergalių / 0 pralaimėjimų) užtikrintai pirmauja Graikijos čempionate. Antrojoje vietoje žengia Pirėjo „Olympiakos“ (8/3).