Los Andželo derbis: Kawhi sugrįžimas į oficialias rungtynes pažymėtas „Clippers“ pergale

Grįžo po beveik pusantrų metų pertraukos

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ (1/0) krepšininkai. Tyronno Lue'o auklėtiniai išvykoje 103:97 (35:23, 21:33, 29:21, 18:20) palaužė Los Andželo „Lakers“ (0/2) ekipą.

Nugalėtojams šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, rezultatyviausi buvo po 15 taškų surinkę Paulas George'as ir Johnas Wallas.

LeBronas Jamesas pralaimėjusiems per 36 minutes pelnė 20 taškų (5/9 dvit., 2/8 trit., 4/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 2 klaidas, prasižengė 3 kartus.

„Clippers“ komanda antrajame ketvirtyje pirmavo 16 taškų persvara, kurį išbarstė ir trečiajame kėlinyje jau „Lakers“ trumpai buvo priekyje.

Tačiau po to 17 taškų be atsako pelniusi „Clippers“ vėl pabėgo į priekį 80:65.

Nepaisant to, „Lakers“ atsitiesė ir paskutiniame ketvirtyje išsiveržė į priekį dviem taškais.

Lemiamoje atkarpoje geriau žaidė „Clippers“ komanda, kuri likus 52 sekundėms po Kawhi Leonardo taškų pirmavo 101:95.

„Lakers“ dar buvo priartėjusi iki keturių taškų, tačiau tai buvo viskas.

Rungtynėse žibėjo „Lakers“ naujoko Loonie Walkerio žvaigždė – 18-asis naujokų biržos šaukimas pelnė 26 taškus ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Oficialias „Clippers“ rungtynes NBA lygoje po didžiulės pertraukos sužaidė Kawhi Leonardas. Visą praėjusį sezoną dėl traumos praleidęs puolėjas pelnė 14 taškų.

Tai buvo pirmosios Kawhi oficialios rungtynės nuo 2021 m. birželio 14 d.

Klube sėkmingai debiutavo Johnas Wallas, kuris surinko 15 taškų.

Tai jau 77-asis Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) sezonas. Malonumą pamatyti svarbiausias rungtynes krepšinio mėgėjams Lietuvoje suteikia naujos kartos televizija „Go3“ bei neseniai atsinaujinęs kanalas TV6.

Kiekvieną savaitę per „TV3 Sport“ kanalus tiesiogiai galima bus stebėti septynerias NBA rungtynes, o savaitgaliais per TV6 kanalą – dar vienerias. Jau spalio 23-iąją kanalo žiūrovai nuo 22.30 val. kviečiami stebėti „Lakers“ – „Trail Blazers“ kovą.

„Clippers“: Paulas George 15 (2/7 trit., 10 atk. kam.), Johnas Wallas 15 (7/11 dvit.), Ivica Zubac 14 (17 atk. kam., 5 blk.), Marcusas Morrisas 14, Kawhi Leonardas 14 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Luke Kennardas 11, Normanas Powellas 9.

„Lakers“: Lonnie Walkeris 26 (7/12 dvit., 2/9 trit.), Anthony Davisas 25 (7/12 dvit., 8 atk. kam.), LeBronas Jamesas 20 (5/9 dvit., 2/8 trit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Juanas Toscano-Andersonas 8, Patrickas Beverley 5 (1/6 trit.), Mattas Ryanas 5, Austinas Reavesas 4.