wallas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wallas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wallas“.

Los Andželo derbis: Kawhi sugrįžimas į oficialias rungtynes pažymėtas „Clippers“ pergale

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ (1/0) krepšininkai. Tyronno Lue'o auklėtiniai išvykoje 103:97 (35:23, 21:33, 29:21, 18:20) palaužė Los Andželo „Lakers“ (0/2) ekipą. Nugalėtojams šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, rezultatyviausi buvo po 15 taškų surinkę Paulas George'as ir Johnas Wallas. LeBronas Jamesas pralaimėjusiems per 36 minutes pelnė 20 taškų (5/9 dvit., 2/8 trit., 4/6 baud.
2022-10-21

NBA sudrebino mainai: „Rockets“ iškeitė Westbrooką

Naciconalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) prieš naujo sezono pradžią nugriaudėjo vieni skambiausių šio taprsezonio mainų. Mainai įvyko tarp Hiustono „Rockets“ ir Vašingtono „Wizards“, o klubai apsikeitė bene ryškiausiomis savo žvaigždėmis. „Rockets“ ir „Wizards“ klubai oficialiai patvirtino, kad Russellas Westbrookas keliasi žaisti į Vašingtoną, o „Wizards“ lyderis Johnas Wallas jungiasi prie Hiustono ekipos.
2020-12-03

NBA siaučiantis Dončičius grąžino „Mavericks” į pergalių kelią

Neįprastai lėtą Vašigntono „Wizards” (2-8) sezono startą trečiadienį dar labiau apsunkino slovėno Luka Dončičiaus vedama Dalaso „Mavericks” (3-7) komanda. Dalase vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale 119:100 (24:35, 25:35, 29:17, 22:32), o tokia rungtynių baigtis buvo aiški jau po pirmų dviejų susitikimo kėlinių, kuriuos „Wizards” pralaimėjo 21 taško skirtumu.