Neįprastai lėtą Vašigntono „Wizards” (2-8) sezono startą trečiadienį dar labiau apsunkino slovėno Luka Dončičiaus vedama Dalaso „Mavericks” (3-7) komanda.

Dalase vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale 119:100 (24:35, 25:35, 29:17, 22:32), o tokia rungtynių baigtis buvo aiški jau po pirmų dviejų susitikimo kėlinių, kuriuos „Wizards” pralaimėjo 21 taško skirtumu.

L. Dončičius žaidė 33 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (7/9 dvitaškių) , atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Naudingas Europos čempiono žaidimas atvėdė „Mavericks” į pirmąją pergalę po šešių nesėkmių.

„Wizards“ dar kartą ryškiai pralaimėjo kovą po krepšiais (33:49), o tokie skaičiai Vašingtono komandai neleidžia išlipti iš Rytų konferencijos dugno.

„Wizards“: Johnas Wallas 24, Otto Porteris ir Bradley Bealas po 19, Dwightas Howardas, Jeffas Greenas ir Austinas Riversas po 8.

„Mavericks“: Luka Dončičius 23, Wesley Matthewsas 22, Dennisas Smithas  ir Harrisonas Barnesas po 19, Dorianas Finney-Smithas 11 DeAndre Jordanas ir J.J.Barea po 8.