„Betsafe-LKL“ geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Lorenzo Williamsas atvedė Panevėžio „Lietkabelį“ (14/8) į pergalę prieš „Šiaulius“ (6/14). L. Williamsas pasirinko tinkamiausią laiką „iššauti“, kadangi panevėžiečiai svečius priėmė savo gretose neturėdami komandos lyderio Žanio Peinerio ir Gintaro Leonavičiaus.

Aikštės šeimininkai po pertraukos sugebėjo pabėgti bei įrodyti pranašumą ir 94:83 (24:27; 27:18; 25:20; 25:25) nugalėjo svečius iš Šiaulių.

Šiose rungtynėse „Lietkabeliui“ dėl smulkių traumų padėti negalėjo G. Leonavičius ir Ž. Peineris, todėl Ramūnas Butautas turėjo verstis su trimis gynėjais: L. Williamsu, Luku Aukštikalniu bei šviežiai prie komandos prisijungusiu Arnu Velička.

Po 5,4 taško iki šių rungtynių rinkęs L. Williamsas baigė susitikimą savo sąskaitoje turėdamas 22 taškus (2/2 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.), du atkovotus ir tris perimtus kamuolius bei penkis rezultatyvius perdavimus. Gynėjas taip pat surinko 30 naudingumo balų. Iki šiol amerikiečio rezultatyviausios ir naudingiausios rungtynės Lietuvoje buvo sužaistos 2016-ųjų spalį. Jis tada pelnė 19 taškų bei surinko 25 naudingumo balus.

Ž. Peinerio netektis turėjo pasijusti itin smarkiai, kadangi latvis „Betsafe-LKL“ renka 12,2 taško ir iki šio susitikimo buvo vienintelis komandos krepšininkas, turėjęs dviženklį taškų vidurkį. Vis dėlto, L. Williamsas iškart parodė, kad yra pasiruošęs užkamšyti visas skyles ir iš pirmų 13 komandos taškų pelnė 10. Tačiau, nepaisant itin gero L. Williamso žaidimo, po pirmųjų 10 minučių priekyje buvo „Šiauliai“ (27:24).

Antrajame kėlinyje L. Williamsas prie savo taškų sąskaitos pridėjo dar šešis taškus, iš viso pirmąją rungtynių dalį užbaigė su 16, o „Lietkabelis“ po antrojo kėlinio buvo priekyje 51:45.

Panevėžiečiai po pertraukos ir toliau tendencingai didino pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 69:58. Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai nepaliko jokios intrigos, ketvirtį pradėjo spurtu 12:3 ir iškovojo užtikrintą, 14-ąją pergalę.

18-metis A. Velička „Betsafe-LKL“ debiutavo sužaidus penkias minutes pirmajame kėlinyje ir greitai pasižymėjo prarastu kamuoliu. Iš viso įžaidėjas aikštėje praleido 15 minučių, pelnė šešis taškus (2/2 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko penkis naudingumo balus.

„Lietkabelis“ šia pergale nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją, kai „Šiauliams“ tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

„Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 22 (5/8 trit., 30 n.b.), Lukas Aukštikalnis 14, Kšištofas Lavrinovičius 11, Darjušas Lavrinovičius 9 (19 n.b.), Donatas Tarolis 7.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 18 (8/15 dvit., 7 atk. kam.), Laurynas Birutis (7 atk. kam.) ir Akeemas Wrightas po 11, Nickas Zeisloftas 9.