ž. peineris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ž. peineris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ž. peineris“.

Aaronas White’as – naudingiausias „Betsafe-LKL“ pusfinalio žaidėjas

Kauno „Žalgiris“ tiesiausiu keliu nužygiavo į „Betsafe-LKL“ finalą, o šios komandos puolėjas Aaronas White‘as tapo naudingiausiu pusfinalio serijos žaidėju. Į simbolinį penketuką pateko po du „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus – šios dvi komandos šeštadienį pradės kovą dėl aukso medalių. Taip pat penketuke – vienas Panevėžio „Lietkabelio“ atstovas. A. White‘as per trejas pusfinalio serijos prieš „Lietkabelį“ rungtynes vidutiniškai rinkdavo po 18 naudingumo balų.
2018-06-07

Po pertraukos įsibėgėjęs „Žalgiris“ pusfinalio starte sutriuškino „Lietkabelį“

Vangiai startavusi, bet po didžiosios pertraukos pagreitį įgavusi Kauno „Žalgirio“ komanda „Betsafe-LKL“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 93:69 (14:21, 23:15, 27:21, 29:12) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Serijoje iki trijų pergalių žalgiriečiai išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis serijos mačas ketvirtadienį bus žaidžiamas Panevėžyje. Į pergalę Kaune šeimininkus vedė Brandono Davieso ir Aarono White’o tandemas.
2018-05-29

Laurynas Birutis – antrą kartą iš eilės geriausias mėnesio krepšininkas

„Šiaulių“ aukštaūgis Laurynas Birutis pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ balandžio mėnesio krepšininku. Vidurio puolėjas balandį pagal naudingumą pranoko visus konkurentus, o „Šiauliai“ demonstravo aukščiausią formą: per aštuonerias rungtynes laimėjo šešis kartus, įskaitant įveiktą Kauno „Žalgirį“. „Pasiekimo nesureikšminu, svarbiausia, kad iškovojome daug pergalių – todėl smagu“, – apie pripažinimą LKL.LT sakė L. Birutis. Jis per aštuonerias rungtynes balandį pelnydavo 16,9 taško (63 proc.
2018-05-01

Lorenzo Williamso vedamas traumų išretintas „Lietkabelis“ įveikė „Šiaulius“

„Betsafe-LKL“ geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Lorenzo Williamsas atvedė Panevėžio „Lietkabelį“ (14/8) į pergalę prieš „Šiaulius“ (6/14). L. Williamsas pasirinko tinkamiausią laiką „iššauti“, kadangi panevėžiečiai svečius priėmė savo gretose neturėdami komandos lyderio Žanio Peinerio ir Gintaro Leonavičiaus. Aikštės šeimininkai po pertraukos sugebėjo pabėgti bei įrodyti pranašumą ir 94:83 (24:27; 27:18; 25:20; 25:25) nugalėjo svečius iš Šiaulių.
2018-02-03

Naudingiausias savaitės žaidėjas – Ballus užtemdęs Tomas Dimša

Tomas Dimša sužaidė geriausias karjeros LKL rungtynes ir pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju. Prienų-Birštono „Vytauto“ gynėjas surinko 30 naudingumo balų per rungtynes, kuriose „Betsafe-LKL“ debiutavo broliai Ballai, tačiau to pergalei nepakako – „Vytautas“ išvykoje 86:95 pralaimėjo Panevėžio „Lietkabeliui“. T. Dimša žaidė 30 minučių ir pelnė 26 taškus (5/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių ir 7/10 baudų), atkovojo keturis kamuolius ir išprovokavo septynias pražangas.
2018-01-15

Brolių vedamas „Lietkabelis“ susitvarkė su „Dzūkija“

„Betsafe-LKL“ Panevėžio „Lietkabelis“ (12/6), be komandos lyderio Ado Juškevičiaus, susitvarkė su Alytaus „Dzūkijos“ (6/12) ekipa. Namuose rungtyniavusi „Lietkabelio“ komanda antroje rungtynių dalyje sugebėjo palaužti „Dzūkijos“ krepšininkus ir laimėjo 98:87. „Dzūkija“ paleido varžovus į priekį po to, kai per penkias trečiojo kėlinio minutes tesukrapštė du taškus. Situaciją šiek tiek sušvelnino Katino Reinhardto tritaškis likus septynioms sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos.
2018-01-06

Europos taurė: „Lietkabelis“ po pratęsimo nugalėjo „Grissin Bon“

Artūrą Štalbergą atleidęs Panevėžio „Lietkabelis“ nutraukė penkių pralaimėjimų seriją. Panevežio klubas Europos taurės rungtynėse Italijoje po pratęsimo 85:82 nugalėjo Emilijos Redžo „Grissin Bon“ ekipą. Fantastiškai pratęsime žaidęs Kšištofas Lavrinovičius pelnė 18 taškų ir užtikrino labai svarbią pergalę. Itin įtemptose rungtynėse nė viena komanda nepirmavo didesniu nei penkių taškų skirtumu, tačiau „Lietkabelį“ žudė klaidos – jų padarė 19. Nepaisant to, rungtynių pabaiga padovanojo intrigą.
2017-12-14

FIBA atranka: puikus „Lietkabelio“ latvis, vengrų pergalė ir Europos čempionų nesėkmė

Sekmadienį Europoje sužaistos aštuonerios 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Lietuvos rinktinė 75:55 Klaipėdoje sutriuškino Lenkijos komandą. Toje pačioje C grupėje pirmąją pergalę iškovojo Vengrijos rinktinė, namie 84:76 nugalėjusi Kosovo krepšininkus. Vengrijos ekipai po 20 taškų pelnė Davidas Vojvoda (6/14 metimų, 5/5 baudų, 7 atkovoti kamuoliai, 5 reziltatyvūs perdavimai) ir Krisztianas Wittmannas (8/14 met., 6 rez. perd.), 15 – Rosco Allenas (5/9 met.
2017-11-27

Europos taurė: lietuvių keliuose – rezultatyviausia ir trenerį pakeitusi komandos

Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pradeda antrąjį Europos taurės turnyro ratą. Panevėžiečiai Izraelyje žais su vyriausiąjį trenerį pakeitusia komanda. Vilniečiai Ispanijoje varžysis su rezultatyviausia Europos taurės turnyro ekipa. <br> Be lyderio ir su nauju treneriu „Lietkabelis“ pirmajame rate laimėjo trejas rungtynes iš penkerių.
2017-11-15

„Lietkabelio“ varžovė – lietuviams artima Italijos komanda

Trečiasis Panevėžio „Lietkabelio“ Europos taurės varžovas – Italijos Emilijos Redžo „Grissin Bon“. Panevėžiečiams tai – galimybė reabilituotis po skaudaus pralaimėjimo Miunchene. Turi tikrą lyderį „Grissin Bon“ ir „Lietkabelio“ statistika – vienoda. Abi komandos laimėjo po rungtynes iš dviejų.