LKL grandų dvikova: ar pasikeitęs „Lietuvos rytas“ duos atkirtį „Žalgiriui“?

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai ruošiasi kerštui. Sostinės kariauna pirmose LKL rungtynėse su „Žalgiriu“ Kaune pralaimėjo 70:79. Galutinis rezultatas neatspindi įvykių raidos – tai buvo sutriuškinimas be didesnio pasipriešinimo, o komandas vienu metu skyrė net 19 taškų praraja. Ar sekmadienį Vilniuje trenerio Marcelo Nicola atsikratęs „Lietuvos rytas“ su kita energija kibs principiniams varžovams į atlapus?

Rungtynes sekmadienį nuo 17.00 val. tiesiogiai žiūrėkite portale tv3.lt ir TV6.

„Lietuvos ryto“ vairą laikinai perėmus trenerio asistentui Aurimui Jasilioniui, vilniečių barikadose nuotaikos akivaizdžiai pagerėjo. Su ar be specialisto indėliu vilniečiai išvykoje netgi paguldė ant menčių turkų „Bešiktaš“ klubą. Sekmadienį sostinės komandą turėtų sustiprinti du iš trijų traumuotų žaidėjų – Antano Kavaliausko, Artūro Gudaičio ir Deivido Gailiaus.

Lietuvos čempionai savo ruožtu Eurolygoje šią savaitę iškovojo pirmąją pergalę namie – 67:56 nugalėjo pajėgiausią Lenkijos komandą „Sieliona Gora“. Ar favoritu vedinamam „Žalgiriui“ kovoti su emicinio pakilimo vedamu ir nenuspėjamu „Lietuvos rytu“ bus lengviau?

REKLAMA

Šansai – 50 prieš 50

„Aišku, potencialą turi didesnį, nei matome. Jų trūkumas – silpnoka gynyba. Žinoma, prieš „Žalgirį“ ji turėtų būti kietesnė, nes čia ir ambicijų karas. Nemanau, kad komandos praleis daug taškų. „Lietuvos rytas“ pastaruoju metu pelno daugiau taškų nei „Žalgiris“, o kur dar namų sienos“, - savo įžalgomis dalijosi Sergejus Jovaiša.

Anot jo, Turkijoje itin gero žaidimo vilniečiai neparodė – tiesiog varžovas jų neįvertino. „Atmosfera geresnė ir žaidimas parodė, jog jie pajuto kažkokį gyvenimo džiaugsmą aikštėje. Anksčiau jie tik dirbo, o juos visi mušė. Atsiranda sveika improvizacija“, - teigė krepšinio specialistas.

S. Jovaiša nebuvo linkęs suteikti pranašumų kažkuriai iš komandų. „Šansai laimėti – 50 prieš 50. Gali rungtynių baigtį lemti ketvirtas rungtynių kėlinys“, - tikino intrigos laukiąs Senasis Lapinas.

Dukart iš eilės neiššaus

Tuo tarpu šiuo metu darbo pasiūlymų laukiantis treneris Algirdas Brazys neabejojo, kad trenerio Marcelo Nicola atleidimas iš trenerio posto gerokai atšviežino „Lietuvos ryto“ komandą. „Tarsi akmuo nuo pečių nukrito – lengvas žaidimas, pergalė Europos taurėje davė impulsą į priekį, tačiau Turkijoje žaidėjai patys susitvarkė rungtynėse, o to pakartoti su „Žalgiriu“ nepavyks“, - komentavo jis.

Anot krepšinio specialisto, būna, kad lazda iššauna, tačiau dukart iš eilės to tikėtis neverta: „Visiems bus įdomu, kaip atrodys vilniečiai po visų perversmų, tačiau šiuo metu žaidžiant be trenerio laimėti prieš „Žalgirį“ neįmanoma. Objektyviai žiūrint nematau „Lietuvos rytui“ jokių šansų būsimose rungtynėse.“


Rašyti komentarą...
q
qew
2015-11-22 17:22:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
ilgai dar cia laginsit?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų