Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Liverpool“ ir Londono „Tottenham“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rodrigo Bentancuris 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė „Liverpool“ vartininkas Alissonas.

Harry Kane‘o 12-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir nukreipti tiksliai kamuolio į vartus nepavyko.

Heungas Min Sonas 56-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Luisas Diazas 74-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Mohamedas Salah 90-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Liverpool“ sužaidęs 35 rungtynes turi surinkęs 83 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Manchester City“ su 83 taškais žengia antras, tačiau yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.