Slovakijoje prasidėjusiame Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate pasirodė ir Lietuvos atstovai bei atstovės.

Moterų baidarių slalomo pirmajame atrankos etape Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova distanciją įveikė per 182.07 sek., kliudė 7 vartus ir surinko 14 baudos sek., todėl bendras jos laikas buvo 196.07 sek. Į kitą etapą pateko 15 baidarininkių.

Likusios sportininkės gavo progą antrą kartą pakovoti dėl 5 kelialapių į kitą etapą. Šį sykį V.Šalaševičiūtė-Turbinova buvo 23-ia (186.26, 18 baudos sek.).

Vyrų vienviečių baidarių atrankos starte išdalinta 20 kelialapių į pusfinalį. Vilius Rasimavičius finišavo 40-as (107.48, 4) ir buvo lygiai per 15 sek. nuo kito etapo. Mantas Atmanavičius finišavo 48-as (129.29, 16), o Kipras Talačka – 58-as (215.96, 100).

Antrajame etape vyko kovos dėl dar 10 kelialapių į pusfinalį. Šį kartą geriausias tarp lietuvių buvo M.Atmanavičius. Jis užėmė 26-ą vietą (113.36, 2), o nuo pusfinalio jį skyrė 21.09 sek. K.Talačka finišavo 30-as (138.93, 8), o V.Rasimavičius – 36-as (219.94, 108).

Lietuvos vyrų rinktinė dar pasirodė komandinėje rungtyje, kurioje užėmė 18-ą vietą (223.19, 78).