76
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Turino „Fiat“ 101:68 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

„Lietuvos rytas“ su kaupu atsirevanšavo „Fiat“ komandai

„Lietuvos rytas“ (1–3) išsaugojo viltis patekti į Europos taurės atkrintamąsias varžybas. Trečiadienį vilniečiai „Siemens“ arenoje 101:68 (30:14, 24:16, 23:23, 24:15) sutriuškino Turino „Fiat“ komandą (2–2) ir iškovojo pirmąją pergalę „Top 16“ etapo F grupėje.

76

Pirmuosius susitikimo taškus pelnė Diante Garrettas, o Chrisas Krameris jam atsilygino tritaškiu. „Lietuvos ryto“ aukštaūgiai pradėjo dominuoti po varžovų krepšiu ir vilniečiai susikrovė šešių taškų persvarą. Martynas Echodas ir Travisas Petersonas pratęsė sėkmingai žaidimą, po pirmojo kėlinio Vilniaus klubas pirmavo 30:14.

„Fiat“ vyriausiasis treneris Carlo Recalcati beviltiškai skėsčiojo rankomis – italų gynyba toliau buvo kiaura it rėtis. M. Echodas pelnė 14-ąjį tašką, o „Lietuvos ryto“ persvara peržengė 20 taškų ribą. Prieš ilgąją pertrauką Vilniaus klubas pirmavo užtikrintai (54:30).

Turino ekipos puolimą bandė gaivinti italų klubo legionieriai, bet svečiams galvos skausmu tapo ir E. Mockevičius. Puolime kamuolius rinkusiems vilniečiams aidėjo sirgalių ovacijos, o atstumas tarp klubų toliau nemažėjo – 77:53.

Vilniečių treneris Rimas Kurtinaitis suteikė galimybę aikštėje pasireikšti visiems krepšininkams, o žiūrovai prašė šimtojo taškų. „Siemens“ arenoje toliau kilnojosi stogas – sirgalius išgirdo ir dvitaškį įmetė E. Mockevičius. Galutinis rungtynių rezultatas 101:68.

„Lietuvos rytas“: Martynas Echodas 22, Benas Madgenas 15, Jimmy Baronas 14, Travisas Petersonas 12, Rokas Giedraitis 10, Egidijus Mockevičius ir Loukas Mavrokefalidis po 6, Mindaugas Girdžiūnas ir Chrisas Krameris po 5, Arnas Butkevičius ir Artūras Jomantas po 3.

„Fiat“: Sasha Vujačičius 14, Deronas Washingtonas 12.