Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai Ispanijoje, po įtemptos kovos, 80:76 krito prieš Bilbao „Dominion Basket“ klubą. Tai – jau antroji sostinės ekipos nesėkmė per tiek pat rungtynių.

Pirmąsias rungtynes „Lietuvos rytas“ 71:76 pralaimėjo prieš Maskvos srities „Khimki“.

Pirmasis kėlinys priklausė ispanams, jie pirmąsias 10-imt minučių pralaimėjo 22:13. Per pirmas penkias antro kėlinio minutes vilniečiai tepelnė vieną tašką ir varžovai nutolo 29:14. Tada „Lietuvos rytas“ kiek atsibudo ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 8-ių taškų deficitą 39:31.

Sostinės ekipa ir toliau artėjo prie „Dominion Basket“ ir po A. Lapetos dvitaškio skirtumas buvo vos 4-i taškai (41:37). Tada ispanai kiek atgijo ir vėl atstatė dviženklį pranašumą (59:49).

Vilniečiai sugrįžo į rungtynes ir viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Likus žaisti 6-ias sekundes „Lietuvos rytas“ pralaiminėjo 1-u tašku, Drew Gordonas bandė pelnyti taškus, tačiau gavo nuostabų bloką, varžovai atkovojo kamuolį, vilniečiai užsidirbo nesportinę pražangą ir rungtynes pralaimėjo 80:76.

„Dominion Basket“: A. Mumbru 19, S. Bemforth 14 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), M. Eric ir A. Hervelle po 10.

„Lietuvos rytas“: D. Logan 19 (6 rez. perd.), D. Gordon 16 (10 atk. kam.), A. Gudaitis 14 (5 atk. kam.), C. Fisher (2/7 dvit.) ir A. Jomantas (5/5 dvit., 5 atk. kam.) po 10.