Lietuvos moterų 3x3 krepšinio rinktinė buvo arti didžiulio siurprizo Europos čempionate. Mūsiškės ketvirtfinalyje 15:16 pralaimėjo Rusijos komandai, kuri pasaulio reitinge užima pirmąją vietą.

Mūsiškėms čempionatas jau baigtas, o rusės keliauja į pusfinalį. Pastarosios Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabro medalius.

Nesėkminga pradžia leido rusėms išsiveržti į priekį (2:4), tačiau karštai Paryžiuje palaikomos lietuvės netrukus įvėlė varžoves į klampų žaidimą.

Rusės nesugebėjo rasti progų puolime ir greitai prisirinko pražangų, o likus trims su puse minutės Kamilė Nacickaitė padidino pranašumą iki 3 taškų (12:9).

Pranašumas pakilo ir iki 4 taškų, bet tada lietuvės kelis kartus suklydo puolime. Visa laimė, kad rusės ir toliau baudė labai švelniai (13:10). Prasidėjus paskutinei minutei varžovės smeigė dvitaškį ir padėtis jau tapo neraminanti (13:12). Labai svarbų tašką pelnė lyderė K. Nacickaitė.

Rusėms liko 12 sekundžių lemiamam atsakui ir jos tuo pasinaudojo maksimaliai – taiklus dvitaškis ir pratęsimas (14:14).

Pratęsime ekipos žaidžia, kol viena iš komandų surenka du taškus. Lietuvai taškus pelnė K. Nacickaitė, bet rusės rado atsakymą. Mūsiškės neužpuolė, o po pertraukėlės rusės pelnė taškus ir pagriebė kelialapį į pusfinalį.