Varšuvoje ilgąjį savaitgalį net 38 Lietuvos atletai kovėsi kasmetiniame „Varšuvos Undinėlės“ tarptautiniame fechtavimo turnyre.

Suaugusių mėgėjų moterų grupėje Živilė Žilionė iškovojo aukso medalį.

Visas kovas pogrupyje laimėjusi sportininkė, atkrintamosiose nesunkiai nukeliavo iki finalo, kuriame 15:8 nugalėjo lenkę Agnieszka Stanczyk. Asta Igarienė pogrupyje laimėjusi 4 kovas iš 5, vėliau tik pusfinalyje pralaimėjo nugalėtoja tapusiai Ž. Žilionei 10:15 ir pasipuošė bronzos medaliu. Audronė Fitkevičienė laimėjusi vieną kovą pogrupyje, atkrintamosiose 14:15 pralaimėjo lenkei Weronikai Torzynskai ir užėmė 18 vietą tarp 24 dalyvių.

Vyrų mėgėjų grupėje Gotfridas Krujalskis laimėjo bronzą. Pogrupyje įveikęs tris varžovus, atkrintamosiose nesunkiai nukeliavo iki pusfinalių ir tik tada vos vienu tašku 13:14 nusileido varžybų nugalėtoju tapusiam lenkui Tymonui Kukieriui.

Marius Stasytis pogrupyje laimėjęs tris kovas iš šešių, atkrintamųjų kovoje dėl patekimo į 16-uką 13:15 pralaimėjo lenkui Adam Falk ir galutinėje įskaitoje užėmė 23 vietą tarp 45 sportininkų.

Jaunių U14 merginų grupėje Vestina Vegytė laimėjo bronzą.