Kauno Sporto halėje šiandien prasidėjo 2014 metų Europos kiokušin karatė čempionatas, kuriame vyks jaunučių (iki 16 metų), jaunimo (iki 22 metų) ir suaugusiųjų absoliutaus svorio kovos.

Senojo žemyno čempionatas prasidėjo 16-mečių kumitė kovomis. Jose Lietuvos atstovai iškovojo daugiau nei pusę čempionų titulų ir tapo absoliučiais nugalėtojais komandinėje įskaitoje.

Aukso medaliais pasipuošė lietuviai Monika Tydikaitė (-55 kg), Aistė Tatarūnaitė (-60 kg), Monika Ryžkovaitė (+65 kg), Irmantas Šimulionis (-60 kg), Vilius Kateiva (-65 kg), Laurynas Vaičikauskas (-70 kg), Gytis Ruzgys (-75 kg) ir Dovydas Lukaitis (+75 kg). Svečiams teko tenkintis keturiais aukščiausios prabos apdovanojimais. Juos iškovojo Natalia Chrzanowska (-50 kg; Lenkija), Merca Andreea (-65 kg; Rumunija), Damianas Bilbakas (-50 kg; Lenkija) ir Radmiras Priadka (-55 kg; Ukraina).

16-mečių čempionato kumitė rungties varžybose dalyvavo 154 sportininkai. Sekmadienio rytą jaunieji karatistai dalinsis medalius katos rungtyje.

Šeštadienį po pietų Kauno sporto halėje vyksta jaunimo amžiaus grupės vaikinų atrankos kovos. 17 val. įvyks oficiali atidarymo ceremonija, o po jos prasidės jaunimo finalai ir moterų absoliučios svorio kategorijos varžybos, kuriose išvysime visą būrį garsių Lietuvos kovotojų.