Lietuvių susidūrime Eurolygoje pergalę iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama „AS Monaco“ (17/10) ekipa. Monako krepšininkai namuose 84:70 (21:17, 21:19, 22:21, 20:13) nugalėjo dviejų lietuvių atstovaujamą  Atėnų „Panathinaikos“ (8/19) komandą.

„Panathinaikos“ rungtynėse išsilaikė tris kėlinius, kai per pirmą mačo dalį atsilikinėjo 4–6 taškais, o trečiajame ketvirtyje nebuvo išlyginusi rezultatą (51:51), bet sėkmingai sužaistos paskutinės kelios minutės leido „AS Monaco“ įgyti 7 taškų pranašumą – 64:57.

Visiškai svečiai užstrigo paskutiniajame kėlinyje, kai per 7 minutes sukrapštė vos 2 taškus, o šeimininkai per šį laiką surinko 15 taškų (79:59) ir susikrovę 20 taškų atsargą ramiai užbaigė susitikimą.

Artūras Gudaitis nerungtyniavo, o Marius Grigonis per 16 minučių pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus suklydo, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.

D. Motiejūnas žaidė 19 minučių, įmetė 7 taškus (3/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

„AS Monaco“: Jordanas Loydas (4/6 trit.) ir Alpha Diallo (4/7 trit., 8 atk. kam.) po 18, Elie Okobo 12, Mike‘as Jamesas 11, Donatas Motiejūnas 7, Johnas Brownas 6.

„Panathinaikos“: Mateuszas Ponitka 11 (2/3 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.), Dwayne‘as Baconas 10, Parisas Lee (5 kld.) ir Mattas Thomasas po 9, Derrickas Williamsas 8.