Antrą pergalę iš eilės Ispanijos čempionate iškovojo Madrido „Estudiantes“ (2/3) klubas su Dovydu Giedraičiu.

Madrido komanda namuose net 94:68 (23:21, 17:13, 30:18, 24:16) sutriuškino Las Palmo „Gran Canaria“ (1/4) ekipą, kurios garbę gina Tomas Dimša.

D.Giedraitis per 21 minutę pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Savo ruožtu T.Dimša rungtyniavo 26 minutes, įmetė 4 taškus (1/1 dvitaškis, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), kartą suklydo, 3 sykius prasižengė, išprovokavo pražangą bei akistatą baigė su -1 naudingumo balu.

„Estudiantes“: Alessandro Gentile (6/16 dvitaškiai, 9 atk. kam.) ir Johnas Robersonas (3/6 tritaškiai) po 15, Victoras Arteaga 14 (13 atk. kam.), Aleksa Avramovičius 13 (3/6 tritaškiai, 5 rez. perd.).

„Gran Canaria“: Matthew Costello 16 (5 atk. kam.), Jacobas Wiley 13 (6 atk. kam.), Andrew Albicy 10 (5 rez. perd.).