Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Barselonos „Barcelona“ (3/1) Eurolygoje po permainingos ir atkaklios kovos 97:89 (13:18, 23:17, 22:23, 17:17, 22:14) privertė kapituliuoti Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus (1/2).

Sėkmingiau trečiąjį kėlinį pradėję „Panathinaikos“ krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą 55:44. Visgi katalonai greitai surado spragų varžovų gynyboje ir prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje jau degė lygus rezultatas 58:58. Ketvirtajame kėlinyje aikštėje vyko įnirtinga kova.

Likus žaisti septyniolikai sekundžių Brandonas Daviesas taikliais baudos metimais paidino „Barcelonos“ pranašumą iki trijų taškų 75:72.Lemiamu metu Leonidas Kaselakis išprovokavo tris baudos metimus ir visus juos realizavęs išplėšė pratęsimą 75:75.

Pratęsimo metu sėkmingiau rungtyniavę katalonai nutolo 89:81. Likusį laiką „Barcelona“ žaidė šaltakraujiškai ir iškovojo pergalę – 97;89.

„Barcelona“: Cory Higginsas – 24 (8/8 baud. met., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud. bal.), Brandonas Daviesas – 20 (7/8 dvit., 5 atk. kam., 25 naud. bal.), Kyle’as Kuricas (4/6 trit., 20 naud. bal.) ir Nickas Calathesas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) – po 14.

„Panathinaikos“: Marcusas Fosteris – 24 (4/7 trit., 20 naud. bal.), Howardas Sant-Roosas – 17 (5 rez. perd.), Konstantinosas Mitoglou – 16 (12 atk. kam., 28 naud. bal.), Nemanja Nedovičius – 15 (5/9 trit., 5 atk. kam.)