Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Panevėžio „Lietkabelio“ (13/6) komanda iškovojo pergalę, nors ją apkartino Džordže Gagičiaus traumą.

Namuose 93:85 (22:16, 23:22, 29:18, 19:29) buvo įveikta pabaigoje pasipriešinti sugebėjusi Alytaus „Dzūkija“ (6/11).

Pirmąją tarpusavio akistatą, vykusią neseniai – vasario 3 dieną – laimėję buvo alytiškiai 86:70.

„Lietkabelis“ savo pranašumą įrodinėti pradėjo jau pirmoje mačo dalyje, tiesa, tą daryti sekėsi nelengvai ir tik į antro ketvirčio pabaigą pavyko pabėgti labiau. Kyle’as Vinalesas, Erikas Venskus ir Gabrielius Maldūnas skirtumą vertė dviženkliu (45:35), o po didžiosios pertraukos panevėžiečiai ėmė dominuoti.

Kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 20 taškų (64:44), „Lietkabelis“ naudojosi varžovų klaidomis, o dzūkai priartėdavo tik epizodiškai. Tą padaryti leido Simo Jasaičio baudos ir Kristupo Žemaičio gera atkarpa – 58:70.

Ketvirtame kėlinyje „Lietkabelis“ laikėsi priekyje, tiesa, nuotaikas apkartino Džordže Gagičiaus kojos traumą – kentėdamas skausmą jis paliko aikštę ketvirčio viduryje. Jo traumos rimtumas paaiškės vėliau.

„Dzūkija“ tuo metu spurtavo ir artėjo (69:79), S.Jasaitis pridėjo svarbius metimus, vėliau pataikė ir Paulius Danisevičius – ekipas skyrė jau vos 6 taškai – 77:83. Vis tik Gytis Masiulis ir Margiris Normantas svečių viltis skandino (88:79), o „Dzūkija“ taip pat neišvengė netekties, tiesa, smulkesnės – susižeidęs aikštę paliko P.Danisevičius. Per likusį laiką pergalės panevėžiečiai nepaleido.