Panevėžio „Lietkabelis“ (2/3) garbingai priešinosi vienai Europos taurės turnyro favoritei, bet patyrė trečiąją nesėkmę.

Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 77:84 (14:20, 24:19, 22:27, 17:18) nusileido Belgrado „Partizan“ (4/1), kurią treniruoja legendinis Željko Obradovičius.

„Lietkabelis“ šiame mače pataikė net 14 tritaškių iš 34.

Mačo pradžia nieko gero nežadėjo – šeimininkai ją pradėjo 8:0, o antrame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą. Vis tik „Lietkabelis“ taip pat pelnė aštuonis taškus be atsako ir įpusėjus mačui atsiliko vos tašku.

„Partizan“ trečią kėlinį pradėjo geležine gynyba ir vėl atitrūko dviženkliu pranašumu.

„Lietkabelis“ nesubyrėjo ir toliau išliko kovoje – likus žaisti dvi minutes „Partizan“ pirmavo 80:71 ir atrodė, kad viskas jau baigta, bet tada Nikola Radičevičius ir Gediminas Orelikas pataikė iš toli ir rezultatas tapo 80:77.

„Partizan“ strigo, o tie patys G. Orelikas ir N. Radiševičius turėjo šansus išlyginti rezultatą, bet šį kartą jų tritaškiai tikslo nepasiekė. Galiausiai rungtynes uždarė Kevinas Punteris, pataikęs dvitaškį, likus žaisti 15 sekundžių.

„Partizan“: Z. LeDay 19, G. Glasas ir A. Smailagičius (11 atk. kam.) po 13, A. Avramovičius ir B. Koprivica po 12, K. Punteris 11.

„Lietkabelis“: G. Orelikas 19, K. Žemaitis ir K. Berzinis po 12, N. Radiševičius 9, G. maldūnas ir P. Kalaitzakis po 8, V. Lipkevičius 7.