Trečiadienį Panevėžyje, Tauragėje ir Šiauliuose sužaistos trejos LFF taurės pirmojo etapo rungtynės, po kurių į kitą etapą žengė Alytaus „Dainavos“, Tauragės „Tauro“ ir Alytaus „Vidzgirio“ komandos. Įdomu tai, kad dvejose rungtynėse nugalėtoją lėmė baudinių serija.

Neabejotinai didžiausio ažiotažo sulaukė pirmas oficialias rungtynes po penkerių metų žaidęs Panevėžio „Ekranas“. Palaikomi savo sirgalių, ekraniečiai tik po baudinių serijos nusileido Alytaus „Dainavos“ ekipai. Alytiškiai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai Titas Vitukynas maždaug iš šešiolikos metrų atstumo pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

Po pertraukos „Dainavos“ ir žaidybinė, ir teritorinė persvara dar labiau išaugo, tačiau ekraniečių iš pusiausvyros tai neišvedė. Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti maždaug dešimt minučių, alytiškiai baudos aikštelėje pažeidė taisykles, o Edgaras Baranauskas šaltakraujiškai realizavo baudinį.

Ekraniečių jėgos seko, tačiau jie nuvedė rungtynes iki baudinių serijos, o joje stipresni buvo Alytaus „Dainavos“ atstovai, kurie ir žengė į kitą etapą.

Dar vieną baudinių seriją žiūrovai išvydo Šiauliuose, kur tarpusavyje kovojo dvi antros lygos komandos „Juventa 99“ ir Alytaus „Vidzgiris“. Atrodė, kad šioje dvikovoje intrigos nebus, nes svečiau jau vienuoliktą minutę op Armanto Žigo ir Aivaro Kariniausko įvarčių pirmavo 2:0.

Šiauliečiai nepanikavo, o Edas Romanovas (22 ir 86 minutėmis) pelnė du įvarčius bei privertė komandas žaisti pratęsimą. Jo metu nepasižymėjo nei viena komanda. Baudinių serijoje, „Vidzgiris“ realizavo 4 baudinius iš 5, „Juventa 99“ – 2 iš 4.

Trečiose rungtynėse intrigos nebuvo. Klaipėdos „Rosa“ nepasipriešino Tauragės „Taurui“ ir pralaimėjo 0:4. Mindaugas Banzinas prie pergalės prisidėjo dviem įvarčiais, po kartą pasižymėjo Audrius Taroza ir Simonas Babilius.

Pirmajame LFF taurės etape dar nesužaistos trejos rungtynės. Jos vyks penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį.