FBK „Kaunas“ trečiadienį net 8:0 (3:0) nušlavė „Prienų“ ekipą ir  iškovojo tryliktąją pergalę LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse ir pergalių seriją sieks pratęsti šeštadienį S. Dariaus ir S. Girėno stadione, kur jų varžovai bus „Visas Labas“ futbolininkai.

Prastos aikštės kokybės problemą FBK „Kauno“ futbolininkai išsprendė įvarčius mušdami galva. Iš aštuonių įvarčių tokiu būdu Kauno futbolininkai pelnė net šešis.

Pirmojo įvarčio teko laukti kiek daugiau nei 20 minučių: 22 min. komandą į priekį išvedė Gediminas Vičius, o iki pertraukos dar pasižymėjo ir Ramūnas Macežinskas(35 min.), ir Edinas Pehličius (41 min.) – 3:0.

Antrajame kėlinyje įvarčių fiestą 52-ąją rungtynių minutę vėl pratęsė G. Vičius. Vėliau „Prienų“ gynybą į neviltį varė taiklūs Aurimo Vertelio (66 min.), G. Vičiaus (68 min.), M. Straukos (75 min.) ir A. Račkaus (84 min.) smūgiai.

Rungtynių statistika:

FK „Prienai“ –  FBK „Kaunas“ 0:8 (0:3).

Įvarčiai: G. Vičius (22, 52, 68 min.), R. Macežinskas (35 min.), E. Pehličius (41 min.), A.Vertelis (66 min.), M. Strauka (75 min.), A. Račkus (84 min.).