gediminas vičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gediminas vičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gediminas vičius“.

Artūras Žulpa Kazachstane su komanda šventė pergalę

Tryliktą pergalę Kazachstano futbolo čempionato XXIV turo mače iškovojo trečiąją vietą lyderių (1-6 vietos) grupės turnyre užimantis Artūro Žulpos atstovaujamas "FK Aktobe" (25 tšk.) klubas, namuose 1:0 (0:0) įveikęs penktojoje pozicijoje esančius Šimkento "Ordabasy" (19 tšk.) futbolininkus. Lietuvis žaidė visą mačą, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo rumunas Ciprianas Ioanas Deacas (53 min. iš 11 m baudinio). Lyderių turnyre su 26 taškais pirmauja Almatos "Kairat" vienuolikė.
2015-08-25

LFF II-oje lygoje toliau trykšta FBK „Kauno“ įvarčių fontanai

FBK „Kaunas“ trečiadienį net 8:0 (3:0) nušlavė „Prienų“ ekipą ir  iškovojo tryliktąją pergalę LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse ir pergalių seriją sieks pratęsti šeštadienį S. Dariaus ir S. Girėno stadione, kur jų varžovai bus „Visas Labas“ futbolininkai. Prastos aikštės kokybės problemą FBK „Kauno“ futbolininkai išsprendė įvarčius mušdami galva. Iš aštuonių įvarčių tokiu būdu Kauno futbolininkai pelnė net šešis. Pirmojo įvarčio teko laukti kiek daugiau nei 20 minučių: 22 min.
2009-09-17

LFF taurė: „Kaunas“ įveikė „Atlanto“ barjerą

Abi ekipos rungtynes pradėjo be didesnės žvalgybos. Ir „Kauno“, ir „Atlanto“ futbolininkai parodė norą bekompromisinei kovai ir stengėsi kuo daugiau atakuoti. Rungtynių pradžioje aikštės teisėjui Gediminui Mažeikai teko tramdyti žaidėjų aistras įspėjimais, kurie vėliau virto geltonomis kortelėmis. Per pirmąjį rungtynių pusvalandį kamuolys ilgai aikštės centre neužsilaikydavo ir pirmoje kėlinio dalyje svečiai daugiau atakavo, kėlė kampinių prie „Kauno“ vartų.
2009-08-05

FBK „Kaunas“ saugosis serbų provokacijų

Ketvirtadienį, 19 val., FBK „Kaunas“ Belgrado „Partizan“ stadione žais UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo pirmąsias rungtynes su FK „Sevojno“ klubu. Vakar, 9 val. 30 min.
2009-07-16

LFF taurės mače FBK „Kaunas“ į varžovų vartus įmušė net 13 įvarčių!

LFF taurės antrojo etapo rungtynių tarp FBK „Kauno“ ir Joniškio „Žygio“ komandų rezultatas išliks išskirtinis Lietuvos futbolo istorijoje. Geltonai-žali jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 9:0. Antrajame kėlinyje kauniečiai dar 4 kartus baudė svečių gynybą ir iškovojo, ko gero, lengviausią pergalę savo sportinėje karjeroje. 13:0... Sunku daryti kokius nors vertinimus po tokių rungtynių ar jas komentuoti. „Kauno“ vyr.
2009-06-18

FBK „Kaunas“ nežais LFF taurės finale

Šiandien FBK „Kauno“ komanda svečiuose žaidė LFF taurės turnyro pusfinalio atsakomąsias rungtynes su Tauragės „Tauru“. Pirmasis mačas Kaune baigėsi lygiosiomis 1:1, tad kauniečiams, siekiantiems iškopti į finalą, būtinai reikėjo įmušti įvartį. Prieš rungtynes varžovų strategas Edvardas Malkevičius teigė, kad trauma atsinaujino jų patyrusiam saugui Eimantui Poderiui, tačiau E.Poderis mačą pradėjo starto sudėtyje.
2009-04-22

FBK „Kaunas“ įveikė Lenkijos komandą

Lenkijoje stovyklaujanti FBK „Kauno“ komanda vakar žaidė kontrolines rungtynes su Lenkijos antrajame divizione rungtyniaujančia „Gawin Krolewska Wola“ komanda – mūsiškiai užtikrintai nugalėjo varžovus 3:1 (2:0). Lietuvos vicečempionams mačo pradžia susiklostė sėkmingai. Jau pirmojo kėlinio viduryje jie pirmavo 2:0. 11 min. varžovų vartininką nuginklavo saugas Kęstutis Ivaškevičius, o 24 min. pasižymėjo saugas Tomas Miklinevičius. Antrajame kėlinyje kauniečiai pelnė dar vieną įvartį. 75 min.
2009-03-05

FBK „Kaunas“ susigrąžino net 10 „Šilutei“ paskolintų futbolininkų

Su „Kaunu“ dabar treniruojasi 26 futbolininkai. Tarp jų - pernai Liepojos „Metalurgs“ (Latvija) ekipos marškinėlius vilkėjęs puolėjas Ričardas Beniušis ir net dešimt futbolininkų, kurie praėjusį sezoną buvo paskolinti „Šilutės“ komandai. „Iš „Šilutės“ į „Kauną“ grįžo vartininkai Šarūnas Kilijonas, Andrius Strukas, gynėjai Andrius Sanajevas, Ivanas Brezina, Paulius Vaikasas, Audrius Juozaitis, Edvardas Gaurilovas, saugai Gediminas Vičius, Muharemas Bajramy, puolėjas Eimantas Marozas.