FBK „Kaunas“ įveikė Lenkijos komandą

Lenkijoje stovyklaujanti FBK „Kauno“ komanda vakar žaidė kontrolines rungtynes su Lenkijos antrajame divizione rungtyniaujančia „Gawin Krolewska Wola“ komanda – mūsiškiai užtikrintai nugalėjo varžovus 3:1 (2:0).

Lietuvos vicečempionams mačo pradžia susiklostė sėkmingai. Jau pirmojo kėlinio viduryje jie pirmavo 2:0. 11 min. varžovų vartininką nuginklavo saugas Kęstutis Ivaškevičius, o 24 min. pasižymėjo saugas Tomas Miklinevičius.

Antrajame kėlinyje kauniečiai pelnė dar vieną įvartį. 75 min. taikliai smūgiavo puolėjas Mindaugas Grigalevičius. Po minutės lenkai rezultatą sušvelnino.

„Mes sezonui rengėmės ant dirbtinės dangos, o šį kartą žaidėme ant žolės. Tačiau rungtynėmis likau patenkintas. Ir aikštė gera buvo. Mūsų komandos futbolininkai gerai pasirengę fiziškai, per šį mačą tuo dar kartą įsitikinau“, - sakė FBK „Kauno“ komandos vyriausiasis treneris Eugenijus Riabovas.

Treneris teigė, kad atliko tik vieną keitimą, nes šiandien kita „Kauno“ sudėtis žais rungtynes su Lenkijos antrosios lygos ekipa.

FBK „Kaunas“ žaidė tokios sudėties: Laurynas Vertelis, Pascalis Mendy, Irmantas Zelmikas, Gediminas Vičius, Edvardas Gaurilovas, Audrius Juozaitis, Tomas Miklinevičius, Kęstutis Ivaškevičius, Marius Činikas, Edinas Pehličius Pehličius, Mindaugas Grigalevičius (75 min. Eimantas Marozas).