edinas pehličius pehličius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edinas pehličius pehličius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edinas pehličius pehličius“.

FBK „Kaunas“ įveikė Lenkijos komandą

Lenkijoje stovyklaujanti FBK „Kauno“ komanda vakar žaidė kontrolines rungtynes su Lenkijos antrajame divizione rungtyniaujančia „Gawin Krolewska Wola“ komanda – mūsiškiai užtikrintai nugalėjo varžovus 3:1 (2:0). Lietuvos vicečempionams mačo pradžia susiklostė sėkmingai. Jau pirmojo kėlinio viduryje jie pirmavo 2:0. 11 min. varžovų vartininką nuginklavo saugas Kęstutis Ivaškevičius, o 24 min. pasižymėjo saugas Tomas Miklinevičius. Antrajame kėlinyje kauniečiai pelnė dar vieną įvartį. 75 min.