24
„Formulės-1“ Meksikos etapas (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį paaiškėjo „Formulės-1“ pasaulio čempionas. Juo ketvirtąkart karjeroje tapo „Mercedes“ vairuojantis 32-ejų britas Lewisas Hamiltonas.

24

Jis Meksijoje lenktynių nugalėtojui pralaimėjo ratu ir finišavo devintas. To pakako, kad, likus dviems etapams, britas taptų nebepavejamas.

Pagrindinis L. Hamiltono varžovas Sebastianas Vettelis finišavo ketvirtas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko minute 10,078 sekundės.

Meksikoje triumfavo Maxas Verstappenas su „Red Bull“. 20-metis olandas trasoje užtruko valandą 36 minutes 26,550 sekundės.

Antras finišo liniją kirto Valtteri Bottas („Mercedes“, +19,678 sekundės), trečias – Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +54,007 sek.).

L. Hamiltonas iškovojęs 333 taškus. S. Vettelis – 277, V. Bottas – 262.

Konstruktorių taurę praėjusį savaitgalį užsitikrino „Mercedes“ (595 taškai). Antrąją vietą užima „Ferrari“ (455 tšk.), trečiąją – „Red Bull“ (340 tšk.).