Tęsiasi kovos Europos krepšinio čempionato D grupėje. Nyderlandų rinktinė (0/4) nepasinaudojo proga pasiekti pirmosios pergalės, kai 69:75 (20:19, 20:12, 15:17, 14:27) palūžo prieš Lenkiją (3/1).

Nuo pat rungtynių pradžios lenkai bandė visą kontrolę išlaikyti savo rankose, tačiau pirmosios pergalės siekę Nyderlandai nė nemėgino pasiduoti ir greit lygino rezultatą.

Į ilgąją pertrauką Nyderlandų rinktinė išėjo turėdami 9 taškų persvarą, o sugrįžus po jo stengėsi ją išlaikyti. Tačiau ketvirtą kėlinį pradėjo itin prastai – atkarpa 1:12. Taip lenkai perėmė iniciatyvą – 60:58.

Likus kiek daugiau nei minutei paskutinio ketvirčio Lenkija pirmavo 70:65 ir pergalės nebepaleido.

Nyderlandai: Charlsonas Kloofas 26, Yannickas Franke 13.

Lenkija: Michalas Sokolowski 24, Aleksanderas Balcerowski 16, Jakubas Garbaczas 10.