Nyderlandų rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Nyderlandų rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Nyderlandų rinktinė“.

Pergalę pasiekęs Sakartvelas išsaugojo šansus žaisti Pasaulio taurėje

Pergalę pasaulio čempionato atrankoje iškovojo Sakartvelo krepšininkai (5-4).Šie svečiuose 88:80 (17:19, 18:23, 31:20, 22:18) įveikė Nyderlandų rinktinę (0-9), kuri lieka vis dar be pergalės L grupėje. Gruzijos atstovams ši pergalė leidžia ir toliau kovoti dėl vietos pasaulio pirmenybėse. Tuo tarpu Nyderlandai jau yra praradę bet kokius šansus žengti tolyn. Nugalėtojams 25 taškus surinko Tornike Šengelija (10/12 baud., 28 n. b.), 22 taškus pridėjo Giorgi Shermadini (9/9 dvit.
2023-02-23

Aistros po ketvirtfinalių nerimsta: FIFA pradėjo tyrimą dėl Nyderlandų ir Argentinos futbolininkų netinkamo elgesio

BBC skelbia, jog FIFA pradėjo tyrimą dėl komandų elgesio Argentinos ir Nyderlandų rungtynių metu.  Šiose rungtynėse po įnirtingos kovos pasibaigus rungtynių laikui tarp komandų buvo lygiosios 2:2, tačiau Argentina triumfavo baudinių serijos metu. Ispanijos teisėjas Antonio Mateu Lahozas per rungtynes skyrė 18 geltonų kortelių – tai pasaulio čempionato rekordas. O pasibaigus baudinių serijai raudona kortelė dar buvo parodyta ir Denzeliui Dumfriesui.
2022-12-11

Rekordiniame Argentinos ir Nyderlandų mūšyje – 18 geltonų kortelių

Įspūdingoje ketvirtfinalio dramoje tarp Argentinos ir Nyderlandų rinktinių, netrūko ne tik emocijų ir įvarčių, bet ir geltonų kortelių. Šių rungtynių teisėjas iš Ispanijos Mateu Lahozas negailėjo geltonų kortelių ir jų skyrė tiek, jog buvo pagerintas visų laikų pasaulio taurių rekordas. Kai ja atrodė, jog šiame susitikime viskas aišku ir Argentina pirmavo 2:0, olandai sugebėjo pelnyti du įvarčius ir sensacingai sugrįžti į rungtynes.
72
2022-12-10

Lenkai pasinaudojo pasitaikiusia proga: patiesė lemiamą kėlinį itin sunkiai pradėjusius Nyderlandus

Tęsiasi kovos Europos krepšinio čempionato D grupėje. Nyderlandų rinktinė (0/4) nepasinaudojo proga pasiekti pirmosios pergalės, kai 69:75 (20:19, 20:12, 15:17, 14:27) palūžo prieš Lenkiją (3/1). Nuo pat rungtynių pradžios lenkai bandė visą kontrolę išlaikyti savo rankose, tačiau pirmosios pergalės siekę Nyderlandai nė nemėgino pasiduoti ir greit lygino rezultatą. Į ilgąją pertrauką Nyderlandų rinktinė išėjo turėdami 9 taškų persvarą, o sugrįžus po jo stengėsi ją išlaikyti.
2022-09-06

Kovoje su Nyderlandais serbams nekilo jokių problemų

Triuškinančia pergale savo kraitį Europos pirmenybėse atidarė Serbijos nacionalinė komanda (1/0). Pastaroji 100:76 (31:21, 20:17, 24:23, 25:15) sutriuškino Nyderlandų krepšininkus (0/1). Skirtumas tarp komandų ryškėjo jau pirmajame kėlinyje, kai serbai spurtavo 8-0 ir ėmė tolti (13:4). Galiausiai tame pačiame ketvirtyje atstumas išaugo iki dviženklio (25:13). Dar septyni taškai paeiliui antrojo kėlinio pradžioje lėmė, kad olandų deficitas pasiekė naujas aukštumas (38:21). Po didžiosios...
2022-09-03

Lietuvos rinktinė užbaigs draugiškų mačų ciklą – laukia mūšis su Nyderlandais

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė priartėjo prie pasirengimo Europos krepšinio čempionatui ciklo pabaigos. Liko tik draugiškas vienas mačas – šiandien lietuvių laukia akistata namuose, Vilniuje, ASG arenoje, su Nyderlandų rinktine. Rungtynes nuo 19.30 val. žiūrovai kviečiami stebėti per TV3, naujienų portalą tv3.lt bei naujos kartos televiziją Go3. Lietuviai pasirengimo cikle kol kas laimėjo visas šešerias rungtynes, o šią savaite dukart įveikė ispanus.
2022-08-19

Nyderlandai iškovojo bilietą į pasaulio čempionatą, ukrainiečiams dar teks pakovoti

Nyderlandų rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos G grupės paskutinėse rungtynėse 2:0 nugalėjo Norvegijos futbolininkus ir iškovojo tiesioginį kelialapį į Katare vyksiantį čempionatą. Memphis Depay‘us 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Orjanas Nylandas sėkmingai atrėmė kamuolį. Arnauto Danjumos 26-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.