Nyderlandų rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos G grupės paskutinėse rungtynėse 2:0 nugalėjo Norvegijos futbolininkus ir iškovojo tiesioginį kelialapį į Katare vyksiantį čempionatą.

Memphis Depay‘us 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Orjanas Nylandas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Arnauto Danjumos 26-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Stevenas Bergwijnas 84-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Nyderlandų rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

M.Depay’us rungtynių pabaigoje taip pat tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Nyderlandai surinko 23 taškus ir tapę G grupės nugalėtojais tiesiogiai pateko į pasaulio futbolo čempionatą. Tuo tarpu Turkija su 21 tašku liko antra ir dėl bilieto į Katare vyksiantį čempionatą kovos papildomame atrankos turnyre, o norvegai su 18 taškų finišavo treti ir liko už šio turnyro borto.

Kitose G grupės rungtynėse Turkija 2:1 susitvarkė su Juodkalnijos futbolininkais. Turkai šioje grupėje užsitikrino antrą vietą.

Simbolinę pergalę 3:1 iškovojo ir Latvijos rinktinė, kuri palaužė Gibraltaro futbolininkus. Latviai pirmieji praleido įvartį, bet jau 25-ą minutę rezultatą išlygino Vladislavas Gutkovskis, o 55-ą minutę rezultatą latvių naudai persvėrė Robertas Uldrikis.

Galiausiai pergalę įtvirtino 75-ą minutę įtvirtino Raimondas Krollis.

Tuo tarpu Prancūzijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato D grupės paskutinėse rungtynėse 2:0 nugalėjo Suomijos futbolininkus.

Teemu Pukki 30-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Hugo Llorisas meistriškai atrėmė kamuolį. Karimas Benzema 66-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Prancūzijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Kylianas Mbappe 76-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino prancūzų šiame susitikime pranašumą 2:0.

Prancūzai surinkę 18 taškų tapo D grupės nugalėtojais ir iškovojo tiesioginį kelialapį į pasaulio futbolo čempionatą.

Antroje vietoje su 12 taškų finišavę ukrainiečiai dėl bilieto kovos papildomoje atrankoje, o suomiai su 11 taškais liko už čempionato borto.

O E grupės susitikimas tarp Velso ir Belgijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1. Kevinas De Bruyne 12-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė Belgijos rinktinę į priekį 1:0.

Kiefferis Moore’as 32-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Neco Williamsas, kurio 84-ąją minute smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė Koemanas Casteelsas.

Belgai surinko 20 taškų ir tapę E grupės nugalėtojais tiesiogiai pateko į pasaulio futbolo čempionatą, tuo tarpu Velsas su 15 taškų liko antras ir dėl kelialapio į Katarą kovos papildomame atrankos turnyre.