JAV vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate pastarąjį naktį be vyrų disko metimo finalo buvo išdalyti ir dar trys medalių komplektai.

Moterų šuolių į aukštį rungties finale užfiksuota staigmena – australė Eleanor Patterson ir pasaulio uždarų patalpų čempionė iš Ukrainos Jaroslava Mačuchich įveikė 2,02 m aukštį, tačiau ukrainietį tai padarė antruoju bandymu, o australė – pirmuoju bei iškovojo aukso medalį. Trečią vietą užėmė italė Elena Vallortigara, pirmuoju bandymu įveikusi 2 metrų aukštį.

Vyrų 1500 metrų rungties finale vieną didžiausių sensacijų pasaulio čempionate britas Jake’as Wightmanas, distanciją įveikęs per 3 min. 29.23 sek. ir aplenkęs olimpinį čempioną norvegą Jakobą Ingebrigtseną, distanciją įveikusį per 3 min. 29.47 sek. Bronzos medalį iškovojo ispanas Mohamedas Katiras (3:29.90).

Vyrų 400 metrų su kliūtimis rungtyje triumfavo brazilas Alisonas Dos Santosas, pagerinęs čempionatų rekordą – 46.29 sek. Antras liko amerikietis Rai Benjaminas (48.89 sek.), o trečias – amerikietis Trevoras Bassittas (47.39 sek.).