80- ojo jubiliejaus proga legendinį krepšinio trenerį, Lietuvos krepšinio federacijos Garbės prezidentą Vladą Garastą pasveikino Prezidentė Dalia Grybauskaitė ie Seimo Pirmininkė Irena Degutienė.

Krepšinis, kuriuo Lietuva garsėja šiandien, nebūtų toks be Jūsų - šios sporto šakos profesionalo - įdėto ilgamečio darbo ir pastangų. Jūsų nuopelnai svarūs ir nevienadieniai: padėti tvirti pamatai, ant kurių kūrėsi ir augo Lietuvos krepšinio mokykla, formavosi jos tradicijos, šalies vardą plačiai garsina daugelio kartų krepšininkų sėkmė. Daug dirbote, kad mūsų krepšinis atitiktų aukščiausią tarptautinį lygį ir būtų vertinamas Europoje ir pasaulyje. Šiandien lietuviams krepšinis - garbės ir pasididžiavimo savo valstybe simbolis“, - rašoma Prezidentės sveikinime.

Sukakties proga Prezidentė krepšinio treneriui palinkėjo išlikti stipriam ir energingam bei perduoti sukauptą vertingą patirtį ir profesinį meistriškumą kitiems.

„Esate iš tų Lietuvos asmenybių, kurioms pristatyti užtenka tik vardo ir pavardės. Iš tikrųjų daugybei Lietuvos žmonių Jūsų pavardė - tai tikras simbolis, už kurio - ir išskirtiniai mūsų sporto istorijos momentai, ir kovos už tautiškumą, už lietuvybę neatskiriama dalis. Taip tvirtinu, prisimindama emocijas, su kuriomis Lietuva sekė Jūsų treniruojamo Kauno “Žalgirio„ kovas prieš klubą, kuris labiau priminė sovietų krepšininkų rinktinę. Tau buvo kovos ne tik ir ne tiek dėl čempionų vardų - tai buvo kovos dėl pagarbos mūsų krepšinio tradicijai ir tautinėms vertybėms, tai buvo kovos už teisę drąsiai ir atvirai skanduoti žodį “Lietuva", - sveikinime rašo I. Degutienė.

REKLAMA

Seimo Pirmininkė pažymi, kad V. Garastas ir jo treniruota komanda, laimėdami tas kovas ir medalius, visiems laikams laimėjo daug daugiau - tautos meilę ir pagarbą, kurią dar labiau sustiprino Jūsų pasiaukojamas darbas, ne kartą atvedant jau nepriklausomos Lietuvos valstybės rinktinę ant prizininkų pakylos olimpiadose ir kituose aukščiausios lygio turnyruose.

„Nuoširdžiai dėkoju Jums už ištvermę ir darbą, fizines ir dvasines galias, daugybę metų kantriai aukotas ir aukojamas Lietuvos krepšiniui, Lietuvos sportui, mūsų tautai ir valstybei. Jubiliejaus proga nuoširdžiai linkiu stiprios sveikatos, kuo geriausios kloties visuose Jūsų darbuose bei asmeniniame gyvenime ir ilgiausių metų!“, - rašo I. Degutienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų