Ledo ritulio aistruoliai pirmą kartą kviečiami įsigyti abonementus į Vilniaus ledo ritulio komandos HC „Baltica“ namų varžybas, vykstančias atnaujintuose Elektrėnų ledo rūmuose, teigiama pranešime spaudai.

Ledo ritulio klubas HC „Baltica“ įsikūrė 2011 metais ir šiuo metu yra pirmasis ir vienintelis visiškai profesionalus jaunimo ledo ritulio klubas Lietuvoje. Perspektyvi komanda žaidžia Rusijos jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) pirmenybių Šiaurės-Vakarų divizione.

„Lietuvos žmonės po truputį atranda ledo ritulį, ima aktyviau juo domėtis, todėl labai džiaugiamės, jog praėjusiais metais pagaliau galėjome įkurti profesionalią jaunimo komandą, kurioje žaidžia perspektyvūs 17-21 metų amžiaus ledo ritulininkai. Tikime, jog ši komanda bus svarus indėlis į ledo ritulio istoriją Lietuvoje ir tvirtas žingsnis į šio sporto, kaip profesionalaus, puoselėjimą mūsų šalyje. Ledo ritulys, taip pat kaip ir bet kuris kitas sportas, neįmanomas be žiūrovų palaikymo, o ledo ritulyje sirgaliai ypač aistringi. Norime suburti tvirtą Lietuvos ledo ritulio sirgalių armiją ir drauge žengti vis svaresnių pergalių link,“ – sako HC „Baltica“ komandos skautas Michail Jančenko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų