Laida „Nematoma pusė“: kodėl Kinijoje lietuviams mokami milijonai?

Šeštadienį priešpiet platformoje TV3Play ir portale tv3.lt pasirodė naujausia Tomo Langvinio laidos apie sportą „Nematoma pusė“ serija. Šįkart svečiuose lankėsi Donato Motiejūno asmeninis treneris Virginijus Mikalauskas.

„Nematoma pusė“ laidoje T. Langvinis ir V. Mikalauskas iš arti apžvelgė gana retai girdimą, bet aktualią temą – kodėl Kinijos krepšinyje cirkuliuoja tokie milžiniški pinigai, kas atvėrė šią auksinę rinką lietuviams?

„Visi puikiai prisimename Sauliaus Štombergo laikus. Jis žaidė Šanchajaus komandoje kartu su Yao Mingu, prieš jam išvykstant į NBA. Kinijoje taip pat yra žaidęs Darius Sirtautas, Rolandas Surkis. Taip pat vienas iš pirmųjų trenerių buvo labai seniai laikais Justinas Labanavičius.

Tie žmonės buvo pradidinikai atrandant kelius į Kiniją, į Kinijos krepšinį. Jonas Kazlauskas buvo pati ryškiausia asmenybė, kuri davė Kinijos krepšiniui be galo daug. Kinai yra dėkingi ir dar ilgai bus dėkingi Jonui, nes jis pakėlė kinų krepšinio lygį į neregėtas aukštumas“, – pasakojo V. Mikalauskas.

Pilną laidos epizodą ir pokalbį su V. Mikalausku apie krepšinį Kinijoje rasite paspaudę šią nuorodą. 

Taip pat pokalbį rasite straipsnio viršuje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų