„Barcelonos" komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo „Valencia“ futbolininkus.

Raphinha 15-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelona“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Ferranas Torresas 32-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Giorgi Mamardashvili sėkmingai atrėmė kamuolį.

Jesusas Vazquezas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

F. Torresui 55-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Ronaldas Araujo 59-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Barcelonos“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Samu Castillejo 78-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Francisco Perezas 86-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas pražangos neįžvelgė ir 11 m baudinio neskyrė.

„Barcelona“ po 24 sužaistų rungtynių turi surinkusi 62 taškus ir rikiuojasi „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės viršūnėje, o vienu susitikimu mažiau sužaidęs „Real“ su 52 taškais žengia antras. Tuo tarpu Valencia su 23 taškais užima priešpaskutinę, devynioliktą poziciją.