„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose net 7:0 sutriuškino „Manchester United“ futbolininkus.

Tai yra didžiausias „Man Utd“ pralaimėjimas „Premier“ lygos istorijoje.

Antony 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Alissonas užtikrintai atrėmė kamuolį.

Bruno Fernandesas 27-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo visiškai šalia varžovų vartų.

Casemiro 42-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Cody Gakpo 43-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0.

Darwinas Nunezas 47-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0.

C. Gakpo 50-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo jau 3:0.

Mohamedas Salah 66-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

D. Nunezas 75-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rezultatas tapo jau net 5:0.

M. Salah 83-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką, o „Liverpool“ dar labiau padidino savo pranašumą 6:0.

Roberto Firmino 88-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime, o „Liverpool“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 7:0.