Lietingą trečiadienio popietę Karmėlavos oro uoste nusileido privatus „Panathinaikos“ lėktuvas, iš saulėtų Atėnų į Lietuvą atskraidinęs ne tik graikų komandą, bet ir būrį šios šalies žurnalistų. Kol lietuviai kolegos kalbino „Panathinaikos“ žaidėją Šarūną Jasikevičių, graikai planavo nuvykti į „Žalgirio“ treniruotę Kauno sporto halėje ir pasikalbinti kurį nors žalgirietį.

Atsakyti į svečių klausimus po vakarinės treniruotės sutiko vidurio puolėjas Lorenas Woodsas. Pateikiame jo interviu.

- Po pergalės A.Gomelskio taurės turnyre „Žalgiris“ turėjo pradėti sezoną su didelėmis viltimis, bet dar nėra iškovojęs pergalės Eurolygoje. Kaip jaučiatės tokioje situacijoje?, - L.Woodso paklausė vienas iš šešiolikos „Panathinaikos“ į Kauną atlydėjusių graikų žurnalistų.

- Pralaimėjimai niekada nėra malonūs, ypač Eurolygoje. Tačiau mes negalime nuleisti galvų ir pasiduoti, turime išnaudoti visas savo galimybes ir galiausiai pergalės ateis ir į mūsų kiemą.

- Kokia yra Jūsų asmeninė forma šiuo metu?

- Per praėjusias Eurolygos rungtynes su „FC Barcelona“ šiek tiek susimušiau koją, bet tai laikinas skausmas. Esu neblogos formos. Kartu su komanda netrukus turėtume pradėti žaisti dar geriau.

- Nepaisant nesėkmių Jus visada karštai palaiko sirgaliai. Ar tai ta ypatingoji lietuvių krepšinio kultūra? Ar tai Jums suteikia papildomos motyvacijos?

REKLAMA

- Žinoma, kad toks palaikymas suteikia motyvacijos. Kad ir kur nuvyktume, mes visur sulaukiame savo sirgalių, o namuose jie išvis nuostabūs. Lietuvoje krepšinis yra tarsi religija, aš tai girdžiu ir pastebiu nuo pat pirmos dienos Kaune.- Ar matėte „Panathinaikos“ dvikovą su „Olympiacos“ ar kurias nors „žaliųjų“ rungtynes Eurolygoje?

- Nemačiau tų rungtynių, bet mes jau žaidėme su jais Atėnuose. Be to, treneriai visada paruošia varžovų analizę, tad žinau, kaip „Panathinaikos“ žaidžia.

- Jūsų nuomone, kokios yra stipriosios ir silpnosios „Panathinaikos“ pusės?

- „Panathinaikos“ yra labai pajėgi komanda. Jų stiprybė – itin ilgame suolelyje. Bet kuris nuo suolo pakilęs krepšininkas nesugadina žaidimo kokybės. Taip pat dauguma žaidėjų kartu rungtyniauja jau ilgą laiką. Labai sunku įžvelgti tokios komandos silpnąsias puses.

- Ko reikia, kad įveiktumėte „Panathinaikos“? Ar tai yra įmanoma?

- Ko reikia pergalei, tikiuosi išvysite ketvirtadienį. Viskas yra įmanoma, ypač – kai žaidžiame namuose.- Ką galite pasakyti apie būsimą tiesioginį oponentą Nikolą Pekovičių?

- Aš jį gerai prisimenu iš pirmųjų rungtynių. Tai jaunas krepšininkas, bet jau žaidžiantis paties aukščiausio lygio krepšinį. Neabejoju, kad ateityje jis taps dar geresniu žaidėju.


Rašyti komentarą...
n
nzn
2008-12-04 10:16:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar ne per drasiai tu cia, Lorenai?:D
Atsakyti
0

s
saunuolis
2008-12-04 14:21:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuolis Lorenas, pakalbejo kaip tikras savo komandos ir Lietuvos patriotas!!!! Lietuviai tik pasimokyti gali...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų