Laurynas Grigelis Vokietijoje vykstančiame „Challenger“ serijos teniso turnyre pralaimėjo korto šeimininkui Dustinui Brownui 2:6, 2:6. Mačas truko 43 minutes.

Poros nugalėtojui atiteko 15 ATP reitingo taškų ir vieta turnyro ketvirtfinalyje.

Pirmajame „Challenger“ serijos turnyro rate L. Grigelis susitiko su 99-ą vietą pasaulio reitinge užimančiu Cedriku-Marceliu Stebe. Nė kiek nepabūgęs grėsmingo varžovo lietuvis šventė pergalę 6:4, 6:4. Už pergalę tenisininkui atiteko 6 ATP reitingo taškai ir 530 eurų premija.

Turnyro nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks 4300 eurų čekis ir 80 ATP reitingo taškų.

Bendrą turnyro Vokietijoje prizų fondą sudaro 30 tūkst. eurų.