Vieningoje lygoje startavo ketvirtfinalių kovos ir jose pirmą pergalę pasiekė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“, kuri namie 89:80 (22:17, 14:30, 31:20, 22:13) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“.

Serija vyksta iki dviejų pergalių, tad daugiau klysti „Chimki“ negali.

Mantas Kalnietis šias rungtynes dėl traumos praleido, tad į pergalę komandą tempė tik kitas lietuvis Mindaugas Kuzminskas.

M.Kuzminskas per 37 minutes pelnė 23 taškus (6/8 dvit., 2/4 trit., 5/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, blokavo 2 metimus, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 21 naudingumo balą.

Krasnodaro komandai 20 taškų pridėjo Nigelas Williamsas-Gossas (11 rez. perd.), 14 – Kevinas Hervey, 13 – Drew Gordonas (14 atk. kam.).

„Chimki“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Errickas McCollumas ir po daugiau nei mėnesio pertraukos ant Vieningosios lygos parketo pasirodęs Aleksejus Švedas – jų sąskaitoje po 19 taškų.

A.Švedas šalia to atliko 11 rezultatyvių perdavimų. 12 taškų pridėjo Sergejus Monia.

Antra tarpusavio kova vyks gegužės 13 d.