tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasaulio kurčiųjų vasaros žaidynėse Brazilijoje šventės sulaukė Lietuvos sportininkų delegacija. Šeštadienį mūsų šalies orientavimosi sporto ekipa iškovojo sidabro medalį.

Pasaulio kurčiųjų vasaros žaidynėse Brazilijoje šventės sulaukė Lietuvos sportininkų delegacija. Šeštadienį mūsų šalies orientavimosi sporto ekipa iškovojo sidabro medalį.

REKLAMA

Adrija Atgalainė, Mantas Volungevičius, Donatas Tumaitis ir Gedvilė Diržiūtė buvo antri mišrių komandų estafetėje.

Kaip ir tikėtasi, nugalėjo ukrainiečiai, sugaišę 1 val. 18 min. 24 sek.

Po trijų etapų Lietuvos ketvertukas buvo trečias. G. Diržiūtė paskutiniame etape aplenkė priekyje buvusią čekę ir timptelėjo mūsų šalies ekipą į antrą vietą.

Laimio Drazdausko auklėtiniai rungtį baigė per 1 val. 29 min. 13 sek. Čekijos komanda atsiliko 1 min. 15 sek.

Tai pirmasis Lietuvos sportininkų medalis 24-ojoje deflimpiadoje.

Sekmadienį mūsų šalies atstovai varžysis pirmą kartą į žaidynes įtrauktoje supersprinto estafetėje. Valstybių garbę gins po du sportininkus, kurie pasikeisdami tris kartus bėgs po 1000 metrų.

REKLAMA

Šeštadienį Kašijaso de Sulio stadione pasirodė ir Lietuvos sunkioji artilerija – rutulio stūmikai: Šarūnas Zdanavičius, Vytenis Ivaškevičius ir Mindaugas Jurkša. Iš šios trijulės irgi tikimąsi ne tik aukštų rezultatų, bet ir vertingiausių medalių.

REKLAMA

Vyrai nenuvylė – lengvai įveikė kvalifikacines varžybas, per kurias dalyviams buvo suteikti du bandymai. Toliausiai rutulį pasiuntęs M. Jurkša – 16 m 75 cm, antrojo mėginimo atsisakė. Lengvai atrankos barjerą perlipo ir V. Ivaškevičius (16 m 36 cm) su Š. Zdanavičiumi (14 m 86 cm).

Gana stabiliai rutulį toliau nei 16 m stūmė Lenkijos atstovas Oskaras Kokoszewskis – 16 m 37 cm ir 16 m 61 cm.

Tarp šių vyrų gegužės 9-ąją greičiausiai ir užvirs kova dėl titulų.

Lietuvos krepšininkai žaidė ketvirtąsias rungtynes savo grupėje. Mūsų penketukas susitiko su šeimininkais, kuriuos palaikyti susirinko pilna arena žiūrovų.

REKLAMA

Gausus palaikymas neišgelbėjo brazilų, Gintaro Razučio auklėtiniai triumfavo 98:36 (10:27, 8:28, 8:27, 10:16).

Kaip ir išvakarėse vykusiose rungtynėse su Taipėjumi, taškus pelnė visi krepšininkai, o daugiausia Karolis Simaitis, Laurynas Pumputis – po 11, Vitalijus Zapolskas, Benas Šimanauskas, Ervinas Gudėnas ir Paulius Orda – po 10.

Pirmąjį etapą lietuviai baigs sekmadienį. Susitikimas su Venesuelos komanda atsakys, kuri iš jų užims trečiąją vietą grupėje.

REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienį Lietuvos badmintonininkai baigė varžybas atrankos etape. Abu vyrai – Ignas Reznikas ir Kazimieras Dauskurtas – bei viena moteris iš trijų – Vaiva Žymantė – iškopė iš grupių ir pateko į šešioliktfinalį.

Tą pačią dieną prasidėjo ir dvejetų mačai. Lengva pergale žygį medalių link pradėjo I. Reznikas ir K. Dauskurtas. Jie 21:8, 21:4 patiesė Kanados atstovus Hai Diecą ir Nasirą Md Uddiną. Sekmadienį Lietuvos vyrai susirems su Indijos badmintonininkais.

REKLAMA

Moterų dvejetų grupėje šalies garbę patikėta ginti E. Untei ir V. Žymantei. Jos pirmoje akistatoje lengvai – 21:5, 21:2 nugalėjo braziles Amandą Ferreirą Sanches ir Cynthią Quirino Silvą, tačiau antroje kovoje pralaimėjo japonėms Manami Nagaharai ir Chihiro Numakurai – 8:21, 11:21. Ši nesėkmė neturėjo svarbos mūsų porai – ji tęs kovą dėl medalių.

Sekmadienį prasidės mišrių dvejetų turnyras. Jame žais I. Reznikas su E. Unte ir K. Dauskurtas su V. Žymante.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų